Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

13letá dívka potřebovala řasenku

Dne  13.3.2009 ve  13:05  hodin  strážníci řešili krádež v supermarketu EVA, kde zadrželi 13letou dívku při krádeži řasenky Maybelline za 150 korun. Celá záležitost  s dívkou byla  na   místě  řešena za přítomnosti její babičky.  

Pes se vrhl i na dívku

Dne 13.3.2009 v 18:05 nahlásil muž, že před  chvílí  jeho dceru  a psa  napadl v ul. Komenského  u  bývalé autoškoly pes - vlčák. Strážníci na místě zjistili, že při venčení psa  došlo k napadení, kdy  neznámý pes  nejprve napadl psa  a poté  ji. Pes  měl krvácející zranění na hýždích  a dívka podlitinu a  krvavé šrámy   na  noze.  Otec dívky sdělil, že pes je nejspíš z nemovitosti v ul. Hraniční. Strážníci na místě toto podezření potvrdili a majitelka psa předložila platný  očkovací průkaz  psa a domluvila se s poškozenou na  uhrazení  veškerých  vzniklých  škod  a  na vyšetření  psa a  předložení aktuální  lékařské  zprávy.  Co  se  týká volného pohybu psa,  vyřešila hlídka  na místě domluvou, protože  toto zřejmě způsobil příbuzný ženy, který byl u nich na návštěvě a   neuzavřel vrata. 

Zlodějka byla dostižena

Dne 14.3.2009 v 14:05 hodin požádala o vyslání hlídky MP  ostraha supermarketu EVA, neboť zde zadrželi pachatelku krádeže, která jim nyní utíká k plaveckému bazénu. Hlídka přejela vlečku a pokračovala ulicí Klášterní. U odbočky k  nám.   B. Němcové  jeden z  hlídky vystoupil a utíkal ke  kolejím, ostatní se služebním vozidlem  pokračovali k  železniční  trati  z  druhé  strany   náměstí.  Zde byla  na prašné cestě pachatelka dostižena.. Jelikož kromě velmi sprostých urážek strážníků kladla aktivní odpor, byla jí nasazena pouta. Protože tato nemohla na  místě  prokázat  svoji totožnost,  byla předvedena  na  služebnu  OO  PČR  ke   zjištění totožnosti.  Zde jí byla uložena bloková pokuta ve výši 1 000 korun.

Kradené zboží ve vietnamské prodejně

Dne  14.3.2009 ve  20:10 hodin  strážníci řešili krádež v supermarketu Kaufland, kde zadrželi muže, který odcizil zboří za 308 korun. 16letý mladík nemohl prokázat svou totožnost, proto byl předveden na služebnu OO P ČR. Tam se zjistilo, že je na útěku z výchovného ústavu. Mladík sdělil,  že  odcizené zboží měl v úmyslu prodat do vietnamské prodejny na  sídlišti Sportovní.  Dále  hlídce  sdělil, že  v této prodejně byl již včerejšího dne, kdy zde prodal  se svým kamarádem odcizené zboží, jako např. tekutá  mýdla a šampony  Adidas, atd. Jelikož je zde důvodné podezření, ze  spáchání protiprávního jednání ze strany vietnamských obchodníků, bude celá věc předána dotčeným orgánům k dalšímu využití.                

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice