Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Mrtvá kočka na plotě

Dne 27.3.2009 v 17:37 hodin oznámila žena z  ul. Jugoslávská, že sousedům na plotě visí igelitová taška  se  zapáchajícím  obsahem.  Strážníci zjistili, že se jedná o mrtvou kočku. Zajistili její odvezení.

Zraněná žena ležela na chodníku

Dne 27.3.2009 v 17:45 hodin na linku  156 oznámil muž, že na Pšovce u autobusové zastávky u pošty leží na zemi žena a má na obličeji krev a právě vstává. Strážníci na místě zjistili, že je žena v obličeji zraněná a zavolali RZS, která ženu odvezla do nemocnice. Cizí zavinění u zraněné ženy nebylo zjištěno

Cizinci házeli asfaltovou drť z vyhlídky

Dne 29.3.2009 ve 22:50 hodin operátorka kamerového systému uviděla tři osoby, jak hází   asfaltovou drť  z vyhlídky  za zámkem  dolů. Šlo o mladíky z Moldavska a Rumunska. Řešeno  důraznou domluvou  s tím, že v  případě   zjištění škod  způsobených  házením  drti  ponesou  za  toto  veškeré důsledky.  Strážníci provádí ve věci další šetření.                                                             

Opravoval v noci

Dne 29.3.2009 ve 23:10 hodin na linku 156 oznámili z nemocnice Podolí, že z  parkoviště nákupního centra Kaufland  jsou slyšet  rány a  jedna  osoba  obchází osobní motorové vozidlo s baterkou. Hlídka MP na místě zjistila, že se  jedná o  muže,  který  se  snaží  opravit  na  svém vozidle  zn.  Škoda Felicia  zaseklou  brzdovou  destičku.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice