Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Řidič poničil zeleň

Dne  30.3.2009 v  7:50 hodin oznámil na linku 156 muž,  že v  parku Na  Polabí u  domu dětí a mládeže ( DDM) jezdí nákladní vozidlo  po cestičkách a ničí veřejnou zeleň. Strážníci na místě zjistili, že u DDM stojí nákladní vozidlo  DAF. Za budovou byly čerstvě vyjeté koleje v zeleni. Řidič sdělil, že ho kolega k místu navigoval s tím, že to jinudy nejde. Dále  uvedl, že si asfaltové cesty nevšiml. Na místo se dostavila ředitelka DDM, která sdělila,  že   vůz přijel pro  ošacení a různé předměty,  které slouží  pro  charitativní účely. Na základě  výše uvedených  skutečností a  z důvodu  nemožného určení poškození a  výše škody, bude celá věc postoupena správnímu odboru.    

Kluci kradli čokolády

Dne 30.3.2009  v 18:47  hodin na  linku 156  oznámil anonym,  že  směrem ke kulturnímu domu se pohybuje skupinka 4 osob, které kradly v supermarketu Albert. Strážníkům se postupně podařilo tři mladíky zadržet. Doznali, že v Albertu odcizili čokolády, kterých se při útěku zbavovali - později nalezeno 36 ks čokoláda Orion a Noir. Sdělili i jméno čtvrtého, kterému se podařilo utéct. Mladíci se se strážníky museli vrátit do prodejny, kde bylo zjištěno, že odcizili čokolády za 968,40  Kč. Mladiství chlapci byli předáni v místech trvalého pobytu maminkám Na základě výše uvedených skutečností  bude celá věc postoupena správnímu odboru k dořešení.

Obtěžuje sousedy vytápěním skleníku

Dne 31.3.2009 v 22:18 hodin na linku 156  oznámil stížnost  muž z Růžové ulice, že ze zahrady v této ulici vychází  hustý dým. Strážníci na místě zjistili, že se informace zakládá na pravdě – docházelo ke znečištění ovzduší  v  důsledku  nadměrného kouře. Nebylo možno zkontaktovat majitelku  zahrady - neměla zde zvonek a na klepání nikdo nereagoval. Protože se jedná o opakovanou stížnost, bude celá záležitost  postoupena správnímu odboru a předána k došetření úsekáři.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice