Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Fenka s červeným obojkem je v útulku

Dne 31.3.2009  v 7:33 hodin na linku  156 oznámil  muž, že do areálu podniku v ul.  Zelená jim vběhl pes ovčák. Psa - asi dvouletou fenku s červeným látkovým obojkem  odchytili a umístili v útulku.

Zloději kol si asi tipovali prostory

Dne 31.3.2009 v 15:10 hodin oznámila žena z bytového družstva v ul. Revoluční, že sousedé měli vypáčený sklep a v kolárně byly  provrtané  díry do  dveří, aby  bylo vidět  dovnitř. Jelikož  byla  kolárna  před   nedávnem  vykradena, mají podezření, že si zde někdo tipuje  prostory.   Ženě bylo doporučeno poznatky oznámit též  P ČR. 

14letí si našli velmi nebezpečnou zábavu

Dne 31.3.2009 v 18:33 hodin strážníci vyjeli do bývalého areálu cukrovaru v ulici Sportovní, kde po velkých zásobnících běhaly děti.  V té době již byla skupinka 8 dětí  ve věku kolem 14 let pod zásobníky.  Strážníci je poučili, že se zdržují na soukromém pozemku a jejich jednání  je  velmi nebezpečné. Následně byly děti z místa vykázány.  

Bezdomovec obtěžoval kolemjdoucí

Dne  31.3.2009 ve 20:18 hodin oznámila žena, že se před prodejnou Kaufland  nachází  podnapilý muž s nezajištěným psem. Muž měl napadat kolemjdoucí. Strážníci na místě zjistili, že se bohužel jedná jim o velmi dobře známého muže ( bezdomovce), jehož přestupky řeší velmi často. Tentokrát byl muž značně podnapilý, pes nebyl na vodítku, neměl známku  a volně pobíhal kolem.  Muž častoval strážníky velmi vulgárními výrazy.  Jelikož se jedná o osobu sociálně slabou,  nebylo by  uložení  pokuty  adekvátním  postihem. Hrozí,  že  výše  jmenovaný  není  schopen  se  o  psa  řádně  postarat, jelikož jeho sociální situace to nedovoluje a také ve  značné míře požívá  alkoholické nápoje,  bude celá věc podstoupena  odboru životního prostředí.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele raist

1 vulgarni bezdomovec


postoupeni oboru zivotni prostredi... bezdomovec je prirodnim ukazem?? Smiling

1.1 odbor životního


odbor životního prostředí to bude Raiste řešit kvůli tomu psovi...

Obrázek uživatele DvořuS

1.1.1 :)


pro ty sušší občany... to měl bejt vtip:D

1.1.1.1 já myslim, že raistovy


já myslim, že raistovy vtipy ještě poznám, tohle myslel spíš úplně normálně bych řekla.....a tobě by neškodilo trochu pokory, suchá nejsem, i když stará už jo Smiling