Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

V Evě vzali šampóny a holicí strojek
Dne 10.4.2009 řešili strážníci dvě krádeže v supermarketu EVA, nejprve se zde pokusil odcizit dva šampony za 180 korun muž z Děčína, za tento čin dostal blokovou pokutu ve výši 1 000 korun. Poté se holicího strojku za 330 korun zachtělo muži z Velkého Borku – ale vzhledem k tomu, že se krádeží dopouští často, případ je předán k dalšímu šetření  Správnímu odboru  MÚ.

U PLUSu hořely izolace
Dne 12.4.2009 v  10:55 hodin byli strážníci informováni o tom,  že u supermarketu PLUS za kruhovými garážemi něco hoří. Na místě strážníci zjistili, že zde hoří izolace od bývalých elektrických vodičů. Nikdo se v okolí nenacházel. Strážníci přivolali hasiče, kteří oheň uhasili.

Kradl v TESCU
Dne 12.4.2009 v 19:14 hodin strážníci řešili krádež v supermarketu TESCO, muž z Veltrus zde odcizil zboží za 326 korun. Za tento čin dostal blokovou pokutu ve výši 1 000 korun.

Zranění si způsobil sám?
Dne 13.4.2009 v 02:48 hodin oznámila žena, že na Slovanech  dochází  k potyčce. Při příjezdu hlídky MP na místo zde byl jeden muž, který si stěžoval na  silnou  bolest  hlavy. Z  tohoto  důvodu  byla  na  místo přivolána RZS. Muž sdělil, že k  žádné  potyčce  nedošlo, zranění si způsobil sám pádem hlavou na chodník. V průběhu šetření  se  na místo dostavila hlídka PČR. Ve 3:OO hodin se na místo dostavila RZS, která výše jmenovaného odvezla na k ošetření NsP Mělník.

Vandalové řádili ve městě
Dne 13.4.2009  v 02:58 hodin bylo strážníkům oznámeno, že v Mlazicích v ul. Českolipská  jsou rozházené popelnice a poničeny dopravní značky. Strážníci zjistili, že  poškozené   dopravní značky jsou v ulici v ul. Na Staré Cestě, na křižovatce ulic Českolipská a K Přívozu  vyvrácené zrcadlo, v  ul. Českolipská  vyvrácená  dopravní značka konec obce,   v ul.   Českolipská  u  kameného  přejezdu  vyvrácená  značka označení  železničního přejezdu  a označení aut.zastávky, u rodinného domu v  ul. Labská  poškozen plot, v ul. Labská převrácen  velkoobjemový  kontejner, z  kterého byl vysypán komunální  odpad v  délce cca 20 m  a totéž rovněž v ul.  Českolipská u  prodejny drogerie. Hlídka MP odstranila  z   vozovky  kontejnery a následně provedla kontrolu v okolí se  zaměřením   zjištění osob,  které způsobily  výše  uvedené  jednání  s  negativním   výsledkem. 

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice