Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Zda je pes týrán rozhodne správní odbor

Dne 19.5.2009  strážníci řešili stížnost na možné týrání psa. Strážníkům bylo sděleno, že pes je často na balkóně, kde vykonává svou potřebu, že majitelka  psa se  domů vrací  až večer  a ten na balkóně trpí.  Majitelka psa sdělila, že  fenku má z Prahy z psího útulku Dále   uvedla, že  zvíře nijak  nestrádá, na  balkónu je  jen ojediněle.  Při   delším  pobytu mimo  domov si  bere psa  s sebou.  Z  důvodu podezření  týrání zvířete a na základě výše uvedených skutečností bude celá  věc  postoupena Odboru životního prostředí a zemědělství MÚ Mělník. 

Vzal tři čokolády a vymýšlel si

Dne 20.5.2009  v 15:35  hodin strážníci vyjeli do supermarketu Penny market, kde muž z Neratovic odcizil tři čokolády Studentská pečeť. Dal si je do kapsy a prošel pokladnou bez placení. Muž k tomu sdělil, že když  prošel  pokladnou, byl  osloven  mužem z ostrahy  prodejny, aby ho následoval dozadu  do prodejny.  Poté mu  ukázal tři čokolády a chtěl, aby je vzal do ruky a následně  mu   řekl, že  je měl  ukrást. Proto  s přestupkem nesouhlasí, protože  byl neprávem   obviněn  z   krádeže.  Krádež zboží potvrdila i paní prodavačka, ale muž odmítl přestupek uznat, takže bude celá věc postoupena Správnímu odboru MÚ Mělník.               

Muž zaměstnal strážníky celou noc

Dne 21.5.2009  v 01:22 hodin oznámila žena  z vrátnice  nemocnice Mělník, že se  tam pohybuje opilý  muž. Podnapilý muž strážníkům sdělil, že hledá bar ve kterém byl okraden  o peněženku  a doklady. Muži bylo doporučeno obrátit se na PČR. Následně  byla  na OO  PČR provedena  lustrace, při  které bylo zjištěno, že  se nejedná o  osobu zájmovou.  Informována hlídka  MP. Muž  byl  z  místa   vykázán V 02:47 hodin oznámil muž,  že  na  křižovatce  ul.  Bezručova a Nemocniční  leží ve vozovce muž.  Strážníci zjistili, že jde o téhož muže, na místo se dostavila  i hlídka PČR. Muž z místa vykázán.  V 03:16 hodin operátorka kamerového systému uviděla na autobusovém  nádraží muže, který  si   lehal do  vozovky. Strážníci na místě zjistili, že jde stále o téhož muže. Po důrazné domluvě byl opětovně vykázán.                     

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice