Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Další trik podvodníků – opravíme kuchyň
Dne 28.5.2009 v 15:58 hodin oznámil muž z Bezručovy ulice, že ho navštívil muž,  který jim nabídl opravu  stávající  kuchyně a požadoval zálohu 5 000 Kč. Při předání peněž muž  přislíbil,   že  do cca  1,5 hodiny přijde kuchyň opravit. Bohužel nepřijel. Okradený muž podal strážníkům popis podvodníka a celá věc byla také předána policii.

Vylomil dveře a vzal si nábytek
Dne 28.5.2009 v  18:14 hodin strážníci vyjeli řešit případ, kdy jim bylo oznámeno, že bývalý manžel jedné ženy jí  odváží věci, na   které má ona doklady. Aby se k věcem dostal, poničil vstupní dveře do bytu a naložil si s pomocníky zařízení bytu na vůz a odjel. Vozidlo mělo odjet na jiné místo ve městě. Toto vozidlo vysledovala dál na kamerovém systému operátorka. Strážníci žádali po muži, které zařízení bytu odvezl, vysvětlení, ten sdělil, že  nábytek je jeho a že s jeho  bývalou  manželkou neproběhlo majetkové vyrovnání. Vzhledem k tomu, že strážníci pojali podezření, že se jedná o trestný čin, předali celou věc policii.

Kvůli sousedským neshodám nemohli spát
Dne 28.5.2009 ve  23:20 hodin si stěžoval na rušení nočního klidu muž z jednoho panelového domu na Mělníku. Muž uvedl, že obyvatelé bytu nad ním mu tak dělají schválnosti a jeho rodina nemůže spát a to se prý děje opakovaně. Strážníci se na místě přesvědčili, že se oznámení zakládalo na pravdě, v bytě byl slyšet velký hluk a bouchání do podlahy. Strážníci žádali po nájemcích bytu vysvětlení a ti sdělili, že se jedná o spory mezi nimi a pánem, co bydlí pod nimi a že to se strážníky řešit nebudou. Bylo zjištěno, že muži z Prahy a Kamenice nad Lipou jsou zde v pronájmu –  strážníci zjistili, že muž, který jim byt pronajal, je zde také pouze nájemcem. Nakonec se strážníci dostali ke kontaktu  přímo na majitele bytu, který slíbil, že situaci bude řešit okamžitě.Město - z radnice