https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Slovák měl zákaz pobytu v ČR
Dne 30.5.2009 ve 21:13 hodin strážníci řešili případ krádeže v supermarketu Kaufland, kde se 40letý muž ze Slovenska pokusil odcizit zboží za 398 korun. Muž svůj přestupek uznal, ale lustrací bylo zjištěno, že je zájmovou osobou pro policii, neboť má zákaz pobytu v naší republice. Případ si převzala policie.

Oslavenec byl neohleduplný
Dne 30.5.2009  ve 21:42 hodin si stěžoval muž na hlasitou hudbu v areálu bývalého učiliště v ul.Českolipská. Strážníci zjistili, že  zde slaví narozeniny muž z Prahy, který uvedl, že je členem Mělnického paintballového  klubu,  který má  zdejší areál  v pronájmu. Strážníci muže upozornili na předmět stížnosti a na to, že od 22:00 hod. bude muset  respektovat  noční klid,  jinak se  dopustí přestupku. Poté hlídka MP místo opustila. V 22:06  hodin strážníci museli zpět na místo, neboť oslavenec noční klid nerespektoval, muž ale sdělil, že neví, koho by  rušil, že podle zákona  může hudbu do výše 10 decibelů pouštět,  a hudbu odmítl vypnout. Věc dořeší Správní odbor MÚ Mělník.

Těžce zraněný muž byl  agresivní
Dne 31.5.  2009 v  7:30 hodin  požádali o pomoc strážníky do nemocnice na oddělení JIP, kde nezvladatelný podnapilý pacient s těžkým poraněním hlavy napadal slovně personál oddělení 45letý pacient z Nových Ouholic po domluvě strážníků přislíbil,  že  již personál napadat nebude.  

František Prachař, zástupce ředitele MP Mělník


Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7