Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Vtipálci

Dne 19.6.2009 v  7:20 hodin strážníci vyjeli do ulice Čechova, kde kdosi vhodil do soukromé zahrady dopravní  značku -  přechod pro  chodce. Strážníci ji osadili  zpět na místo.  

Mladík jel opilý na motorce

Dne 20.6.2009 v 03:34 hodin spatřili strážníci motocyklistu jedoucího  směrem  na Chloumek,  který  se  nesouměrně  pohyboval po vozovce bez ochranné přilby. Strážníci muže zastavili a kontrolní dechová zkouška ukázala 1,4 promile. 18letý mladík z České Lípy neměl  řidičské  oprávnění ani  doklady od motocyklu. Sdělil, že nyní  již pro  něj život  nemá smysl, že jej otec vyhodí z  domova.  Mladíka si převzala policie.

Syn byl hrubý na matku

Dne 19.06.2009 v 21:45 hodin strážníci rovnali rodinný spor, kdy si matka přijela na oslavu pro syna a ten na ni začal být hrubý a agresivní. Za přítomnosti  hlídky  MP  syn   následoval matku  do vozidla  a odjeli společně domů.

Dědický spor

Dne 20.6.2009 ve 13:45 hodin strážníci vyjeli k rodinné rozepři, kde mělo dojít i k fyzickému napadení ženy synovcem. Jak bylo zjištěno, jde o dlouhodobý dědický spor. Na místě strážníci zjistili, že žena se zde již nenachází, že došlo jen k výměně názorů. V 15:25  hodin volala  na MP  znovu tato žena s tím, že je zavřená  v domě v ul. Kokořínská a že se bojí vyjít ven z důvodu opětovného napadení synovcem. Žena potvrdila, že jde o dědický spor, že už ji synovec slovně napadl několikrát  a dnes do ní začal strkat. Žena nebyla zraněná a odmítla podat trestní oznámení.

Dívka se pokusila o krádež

Dne   20.6.2009  v   10:33  hodin  strážníci řešili krádež v supermarketu EVA, kde se pokusila o krádež 11letá dívenka, která zde byla se svou matkou a dala si do kapsy Ambipur za 119 korun a prošly pokladnou bez zaplacení. Po  upozornění   jedním  ze zaměstnanců,  že nezletilá má  u sebe  zboží, které pravděpodobně není zaplaceno, vzala matka svou  dceru  za ruku  a odvedla  ji zpět do prodejny, kde vyndala z  kapsy   své  dcery výše  uvedené zboží. Toto pak umístila do regálu mezi  jiné   zboží. Vzhledem k věku  pachatelky, kdy  nelze věc projednat jako  přestupek,   bude celá věc postoupena sociálnímu odboru k dořešení.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice