Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Strážníci opět vypátrali hledaného muže
Dne 2.7.2009 v 17:40 hodin strážníci při kontrolní činnosti v okolí cukrovaru objevila muže z Mělníka, který je v pátrání P ČR. Policisté se dostavili na místo a muže si převzali.

Muže viděli při činu
Dne 3.7. ve  23:36 hodin  byl hlídkou  MP při  kontrolní  činnosti   v ul.  Bezručova spatřen  muž ve  vozidle Škoda 120 na parkovišti  mezi   hliněným parkovištěm a nákupním střediskem FAMILY CENTRUM. Vedle  auta bylo  opřené jízdní  kolo o  vedlejší  zaparkované vozidlo. Jakmile se  vozidlo strážníků přiblížilo, od vozidla Škoda  120 začal rychle odcházet muž.   Přešel vozovku  a   přes  travnatý pás  do  ul. Bezručova. Strážníci zjistili,  že škodovka má rozbité  zadní  pravé okno, a rychle se vydali za podezřelým, kterého dostihli v ul.  Bezručova   Muž u sebe neměl průkaz totožnosti, pouze sdělil své jméno a místo bydliště.  V  rámci  zachování   bezpečnosti byla  uvedenému muži  přiložena  pouta.  Ve  23:40  hodin  bylo  o  zjištěných   skutečnostech  vyrozuměno OO  PČR, jehož  hlídka  se  ve  23:43  hodin   dostavila  k poškozenému  vozidlu a  zde si celou věc  převzala. Hlídka MP  zajišťovala  poškozené  vozidlo, než bylo z parkoviště odtaženo do areálu PČR.  

Vandalové se opět projevili
Dne 4.7. 2009 při  kontrolní činnosti  v centru města ve  13:40  hodin hlídka  zaznamenala   sprejový nástřik v ul  Radniční na  nově zhotovené fasádě. Nástřik  se  nachází po  levé  straně  z  nám.  Míru do  ul. Radniční, velikost cca   4 x 0,5  m.

Kleptomanka
Dne  5.7.2009 v 11:14 hod. zasahovali strážníci v PENNY  marketu, neboť zde došlo ke krádeži.  40letá žena z Neratovic zde odcizila zboží za 768 korun. Žena se k činu doznala, tvrdila , že je postižena kleptomanií, dostala blokovou pokuty ve výši 1 000 korun.Snad aby své tvrzení nějak dokázala, pokusila se žena krást znovu ve 12:25 hod.  – tentokrát v supermarketu LIDL. Zde chtěl odnést zboží za 729 korun.  Vzhledem k tomu,  že  žena se dopustila protiprávního jednání opakovaně, bude věc předána na Správní odbor MÚ Mělník k dořešení.

Rodinné neshody vyvrcholily fyzickým napadením
Dne 5.7.2009  v 17:33  hod. požádala o pomoc žena, kterou její manžel fyzicky napadl. Strážníci okamžitě vyjeli na místo. Oznamovatelka sdělila,  že  byla fyzicky  napadena manželem.  Dále uvedla,  že jsou  v   rozvodovém řízení a  manžel je  v podnapilém  stavu a  chová se  velmi  agresivně, a to i v přítomnosti dvou dětí. Strážníci muže vyzvali, aby sešel před dům a. podal vysvětlení k celé věci. Po opakovaném upozornění muž   vyšel ven a v ruce držel digitální fotoaparát a tvrdil, že si vše   natáčí pro svého právního zástupce. Strážníci ho vyzvali k prokázání totožnosti, kterou ignoroval a  hlídce vyhrožoval,  že pokud  neopustí  pozemek,  použije   střelnou zbraň. Neustále vulgárně napadal manželku i hlídku MP, strážníkům dokonce vyhrožoval  fyzickou   likvidací, a to  i v  přítomnosti dvou  malých dětí.   V  17:44 hod. se na místo dostavila hlídka policie, která si celou  věc   převzala a strážníci zde byli dále nápomocni při řešení situace. V průběhu šetření chtěla žena s dětmi autem odjet  ke svému otci. Její muž otevřel u vozidla zadní levé dveře a začal rozmlouvat s dětmi, přičemž jeho dcera neustále  plakala  a byla velice rozrušena. Po upozornění manželky, aby je manžel  nechal   odjet, ji muž  zezadu  udeřil do hlavy. Okamžitě mu byla nasazena pouta. Následně byl odvezen na služebnu policie.

Ladislav Hošmánek, ředitel MP Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Reakce na: Rodinné neshody vyvrcholily fyzickým napadením


Přítomnost městských strážníků na místě byla zřejmě uplně zbytečná. Aneb proč někoho zatýkat, když "jenom" vyhrožuje zabitím. Ty děti upřímně lituju!