Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Na Mělníku řádili zloději

V 11:55 hodin strážníci vyrazili do sekond handu, kde mladá dívka odcizila 2 000 korun z příruční pokladny a utekla.

V  16:10 hod.  se muž z Dražovic pokusil odcizit v supermarketu EVA Ambi pur za 169 korun. Jak bylo zjištěno,  se jednalo  o osobu  zájmovou ze strany policie – strážníci ho předali na OO P ČR.

V  16:40 hod. pro změnu strážníci vyjeli do drogerie DM, kde se žena z Neratovic pokusila odcizit zboží za 876 korun – i tuto ženu hledala policie. 

Agresivní opilec vyhrožoval žloutenkou

Dne 21.7.2009  ve 21:00 hodin oznámil zaměstnanec azylového domu, že mu jeden klient vyhrožuje a napadá ho. Toto jednání se stále stupňuje  a   agresivita  muže stoupá. Šlo o  strážníkům velmi dobře známého muže, kterého řeší skoro denně. Při  příchodu hlídky  MP na místo se muž nacházel u vstupních mříží, do  kterých silně kopal  a snažil  se  dostat  dovnitř.  Neustále křičel  a vyhrožoval zabitím a tvrdil, že je úplně střízlivý. Jelikož byl agresivní muž  zcela zjevně pod vlivem alkoholu či  jiné návykové  látky, což  mu zakazuje  pobyt v  azylovém  domě,  a   jelikož i  dalším hrubým způsobem narušoval veřejný pořádek,  pokusila   se hlídka  MP jmenovaného  z místa  vykázat a  zklidnit. Muž na nic nereagoval. Strážníkům se ho podařilo vyvést před budovu, kde se je snažil fyzicky napadnout. Vyhrožoval jim, že má žloutenku a schválně je nakazí. Při  těchto  výhružkách  silně udeřil  rukou  do  lampy  veřejného osvětlení.  Strážníci mu museli přiložit pouta, po delší době se muž zklidnil.  Vzhledem  k tomu, že úder do lampy byl velmi silný, strážníci mu několikrát nabídli přivolání RZS, což ale odmítl. Po projednání  věci byl muž z místa vykázán. Dle svědků k podobnému jednání dochází velmi často. Věc dořeší  Správní odbor MÚ Mělník.

Muž to s pitím přehnal

Dne  21.07. 2009  ve 22:50  hodin strážníci vyjeli do ulice Italská, kde měl ležet opilý muž. Na místě strážníci muže našli - byl  zjevně  pod vlivem alkoholu,  pokálený a  na hlavě měl tržnou  ránu. Strážníkům sdělil, že se nemůže hýbat a že necítí nohy. Na místo dorazila RZS a odvezla muže do nemocnice. Hlídka  MP byla nápomocna lékařskému personálu při  vyšetření muže, lékař poté rozhodl o převozu muže na záchytnou stanici.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele raist

1 opily muz...


"...pokálený muž sdělil, že necítí nohy..." - no bodejť by jo! Eye-wink)

1.1 opilec


ale kraválu nadělal dost,až mi vzbudil miminko