Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Nejlevnější tonery v ČR - upraveno redakcí

REDAKCE Mělníček.cz:

Příspěvek obsahoval komerční reklamu a byl smazán. V případě zájmu o placenou inzerci se na nás obraťte na adrese [email protected] Přečtěte si také obchodní podmínky.

Prodám předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Vysvětlení?


Můžete, prosím, vysvětlit, které typy inzerátů už spadají mezi komerční? Možná to tady někde je, ale při běžném čtení jsem nikde nenašel pravidla, kterých se při vkládání inzerátů řídit. Taky si myslím, že byste tím pádem měli dost promazat jednotlivé rubriky, protože komerčních inzerátů je tam celkem hodně, včetně jednoho mého.

Obrázek uživatele raist

1.1 Komercni


Posouzeni komercnosti inzeratu bude asi vzdy mirne subjektivni. Ale v zasade nam vadi inzeraty typu "zhubnete rychle a levne", "nase firma nabizi nejlevnejsi to a to", "v nasem obchode koupite to a to", apod.
Stale chceme aby byl melnicek otevreny vsem prispevkum, a nyni je zde prostor pro komercni reklamu, kterou je mozne vyuzit stejne jako v kazdem jinem mediu.

Od promazani starsich jsme upustili, pravidla jsme sestavili a zverejnili cca pred dvema tydny, a tak by nebylo fer promazavat prispevky, ktere o nich "nevedely".

A proc zavedeni komercni reklamy? Jeden z duvodu jsou vyse uvedene typy inzeratu, dalsim to, ze melnicek tvori tym 3-6 lidi, zcela zadarmo a ve svem volnem case (ci v prac.dobe : )
A pokud chceme melnicek udrzovat v kondici jak technicke tak obsahove, je treba se neustale posouvat dal a venovat mu cas.
To znamena: neco stoji propagace melnicku (ktera ve vysledku propaguje vsechny ty akce, temata, ale i inzeraty, ktere jsou zde k nalezeni), neco nas bude stat shaneni obsahu (radi bysme tym rozsirili o nekolik stalejsich redaktoru/prispevovatelu), neco stoji nase motivace venovat projektu vlastni volny cas a um.

1.1.1 Díky


Díky za vysvětlení. V tom případě chápu. Utekla mi ta novinka o nových pravidlech, tak mi přišel zmíněný výmaz nespravedlivý. S tímhle důvodem musím souhlasit. Tedy nemusím, chci.