https://www.traditionrolex.com/7

 kruhák?? | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

kruhák??

Prosim vas pochopil někdo kruhový obězd s jediným výjezdem na novém mostě?Jsem řidič z povolání sjezdil jsem půl evropy ale podobný nesmysl jsem ještě neviděl.Tak nevim jestli jsem sám debil nebo jestli má někdo podobný názor.Nebo šlo lukrativní zakázku dohozenou nějakému známému z oboru stavebnictví.zakázka za několik milionů v této krizí zužované době musí určitě potěšit a navíc s prémii pro toho kdo to dohodil.

Negativní zkušenosti předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Nevíte někdo ?


Mimochodem, nevíte někdo, jak dlouho bude ještě zavřená silnice od nového mostu do Vlíněvse ? Jedná se o pár set metrů silnice, která je už dobrých minimálně 14 dní vyfrézovaná, snad i rozšířená a stále není síly, která by donutila silničáře asi položit asfalt. Doprava do Dolních Beřkovic je tak odkloněna velkou zajížďkou  přes Cítov.

3.1 do 11/9...možná viz tady


3.1.1 Děkuji.


....za informaci.

3.1.1.1 :-)


asfalt je položený už skoro tejden a půl co já vím čeká se až silničáři dodělají ještě čáry... ty už taky skoro jsou takže by to měli v nejbližší době otevřít pokud teda ještě nebudou čekat až se ve Vliněvsi dodělá úplně náves. aspoň tu máme klid čím dýl zavřený tím líp Smiling

2 Dlouho naplánové


Jen ještě doplním, že to bylo naplánováno už o dost dříve, kdy "krize" nejevila nejmenší známky projevu.

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 sjezd do přístavu


je to plánováno jako sjezd pro kamiony do přístavu, aby se trochu ulevilo těm, kdo bydlí podél stávajících vjezdů do překladiště. ovšem zda je to kamionem průjezdné, to nezaručuju, podle mně je to dost malý kruhák i na osobní auto.

1.2 kamionem to průjezdné bude


kamionem to průjezdné bude je to velký dost teda podle tý půlky co maj skoro hotovou Smiling

1.1 kruhák na mostě.


podle mě by stačil ednostraný sjezd a nájezd.otáčení kamionů bych vyřešil kruhákem na druhé straně mostu na součastné křižovatce Cítov Počáply.jenže to by u toho někdo musel přemejšlet jako řidič a ne jako ten co zinkasuje prémii.fakt je že zakázka byla určitě dohodnutá před krizí.o odlehčení dopravy mezi barákama není sporu.taky občas jedu kamionem po teto trase a i když se snažim jet ohleduplně neni to s čtyřiceti tunovym kaminem jednoduchá záležitost.sám bydlim v podobné lokalitě a vím o co jde,kor když máte malé děti a bojíte se je pustit z baráku.


https://www.traditionrolex.com/7