Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Hloupá zábava
Dne 4.9.2009 ve 23:33 hodin oznámil muž, že proti  M-caru u autobazaru mládež vytrhává plechy, které hází do vozovky, které jsou nebezpečím pro projíždějící řidiče.  Po příjezdu hlídky  MP na  místo se zde již  mládež  nenacházela, proto hlídka provedla kontrolu okolí směrem na obec Velký   Borek. Zde potkala hlídku OOPČR, která dva mladé muže ze  tří  již zadržela.  Museli za  přítomnosti hlídky OOPČR veškerý  způsobený   nepořádek uklidit.

Hledaná žena kradla řasenky
Dne  5.9.2009 v  11:48 hodin  strážníci řešili krádež v DM drogerii, kde žena z Ústí nad Labem odcizila tři  řasenky za 897 Kč. Jak bylo zjištěno, jednalo se o osobu zájmovou pro PČR, proto ji strážníci předali policistům.

Neděle byla ve znamení krádeží
Dne 6.9.2009 v 11:29 hodin strážníci řešili krádež  v Penny marketu, kde muž odcizil potraviny za 206 korun –  sdělil, že je již 7  měsíců  bez zaměstnání, několik  měsíců nemá  uhrazený nájem  a chtěl  se   pouze najíst. Případ bude dál řešen ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví.  Ve  13:15 hodin strážníci řešili další krádež, tentokrát v supermarketu EVA, kde žena odcizila zboží za 150 korun – k činu se doznala, zaplatila blokovou pokutu a zboží se vrátilo do prodejny. V 18:50 hodin  se strážníci vraceli do prodejny kvůli další krádeži – žena z Mongolska si chtěl bez placení donést krém L´oreal za 349 korun. Jmenovaná  se k  činu doznala  a byla  jí  na  místě   uložena bloková  pokuta ve  výši 800  Kč.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice