Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Vloupání do vozidla a krádež navigace


Dne sedmnáctého září 2009 ve mezi osmnáctou a devatenáctou hodinou došlo v Liběchově na náměstí Levého k vloupání do zaparkovaného osobního motorového vozidla Citroën C3, kterého se dopustil neznámý pachatel tím, že rozbil boční okénko u vozu a odcizil z něj notebook s brašnou a sako poškozeného. Svým jednáním způsobil škodu ve výši 17 000,-Kč, na poškození vozu vznikla škoda ve výši 3 000,-Kč.

Policisté z místního obvodního oddělení případ šetří jako podezření z trestného činu krádeže. Dále by touto cestou chtěli vyzvat případné svědky události, nebo osoby , které mají informace k osobě možného pachatele, aby tyto předali na nejbližší oddělení PČR nebo na linku 158.

K obdobnému případu došlo dne 17. září 2009, krátce po páté hodině ranní na Mělníku, ulice Fr. Kriegela. Zde neznámý pachatel vnikl do zaparkovaného osobního motorového vozidla Škoda Octavia a zde poté demontoval autorádio a navigaci, které poté odcizil. Nechybělo však mnoho a mohl být dopaden na místě. Při činu byl přistižen oznamovatelem a z místa činu utekl směrem k ulici Bezručova. Jednalo se o muže ve věku 25-30 let, vysokého cca 180 cm, štíhlé postavy, na sobě měl tmavé blíže nezjištěné oblečení.

I v tomto případě, který policisté z místního oddělení šetří jako podezření z trestného činu krádeže, žádají případné další svědky události, nebo osoby, mající informace, které by mohli vést k dopadení pachatele výše popsaného skutku, aby je předali na nejbližší obvodní oddělení PČR nebo na linku 158.Zpravodajství