Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Srážka motocyklu s traktorem v Liblicích


Dne 18. září 2009 došlo před osmou hodinou ranní na silnici I/16 v katastru obce Liblice k dopravní nehodě mezi motocyklem Yamaha YZF R6, který řídila pětadvacetiletá žena z Mělnicka a traktorem Case s přívěsem, který řídil pětatřicetiletý muž.
K dopravní nehodě došlo tak, že řidička motocyklu jela po výše uvedené komunikaci ve směru na Byšice. Na přímém úseku předjížděla kolonu jedoucích vozidel. Přitom přehlédla v koloně doleva odbočující traktor s přívěsem se zapnutým směrovým blikačem. Následně došlo ke střetu mezi motocyklem a levým předním kolem traktoru. Po střetu spadl motocykl na vozovku a poté sjel do silničního příkopu.

Při nehodě došlo k zatím blíže nespecifikovanému zranění řidičky. Na motocyklu vznikla hmotná škoda ve výši 80 000,-Kč, na traktoru a přívěsu škoda nevznikla. Alkohol byl u řidičů na místě vyloučen orientační dechovou zkouškou. Nehoda zůstává nadále v šetření mělnických dopravních policistů.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 čekal jsem tam v tý


čekal jsem tam v tý koloně díky tý slečně skoro hodinu... dle několika svědků nezávisle, jela bez prominutí jako prase, tudíž díky že se nestalo nic ostatním a jí to ze srdce přeju... ať se to zdá někomu cynycký, nebo ne;)

1.1 Ach jo...


Kromě pravopisné chyby bych ti možná spíš vyčetl že jsi (dámy prominou) debil. Tvé hodinové čekání je opravdu tragédie a jedinou satisfakcí by asi bylo kdyby se ta kráva zabila, že.