Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Nehodu v Obříství zavinil pravděpodobně mikrospánek


Dne 18. září 2009 došlo po třinácté hodině v Obříství, části Dušníky k dopravní nehodě mezi motorovým vozidlem Audi Q7, který řídila čtyřiačtyřicetiletá žena z Mělnicka a oplocením dvou rodinných domů.
K nehodě došlo tak, že řidička Audi jela s vozem po silnici II/101 přes Dušníky směrem k obci Chlumín. Na rovném úseku vozovky se náležitě nevěnovala řízení vozidla, následkem čehož přejel automobil do protisměru a následně mimo vozovku, kde postupně narazil do oplocení dvou rodinných domů.

Při nehodě nedošlo ke zranění osob, Na vozidle vznikla škoda ve výši 400 000,-Kč, na oplocení domů škoda ve výši celkem 140 000,-Kč. Alkohol byl u řidičky na místě vyloučen dechovou zkouškou. Nehodu nadále šetří dopravní policisté z územního odboru PČR Mělník.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Kravka


To je neuvěřitelný, na rovině, v obci a trefí do to plotu... Jo, všechno to svedeme na mikrospánek, v 13 hodin. Neříkám, že to není možné, ale spíše bych řekl, jestli nehledala rtěnku zapadlou pod sedadlem, telefonovala nebo se hrabala v kabelce na sedadle spolujezdce. Ještě že někdo nešel nebo nejel v protisměru.

1.1 zcela běžný, že


zcela běžný, že potkávám za volantem ženy které se malují čumí přitom do zrcátka jak jsou krásné... Už párkrát se mi stalo, že přitom zajede do protisměru a pak kouká jak péro z gauče. Ale tak když to byl mikrospánek tak jo no stejně většina řidičů si myslí své Smiling