Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Dalších 1 936 000 Kč pro Czech Radar ?

Chápu, že asi vytrhávám věci z kontextu, ale přeci jen mi ty "odměny" příjdou docela slušně vysoké (resp. neslušně, na odměny za zvláštní smlouvy, za menší počet radarů,... )

Z usnesení ze zasedání Zastupitelstva města Mělníka, konaného dne: 8.9. 2009:

ZM dodatečně schvaluje navýšení provozních výdajů celkem o 1 152 tis. Kč, z toho : na odměnu firmě Czech radar ve výši 1 113 tis. Kč

ZM dodatečně schvaluje navýšení provozních výdajů celkem o 839 tis. Kč, z toho : na odměnu firmě Czech radar ve výši 823 tis. Kč

Viz: 2009-09-08.doc

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Dobrý postřeh.


Jo, taky na tu koukám jak puk. Zřejmě odměny za to, že si ty radary vzali do pryč... (?) Navíc v tom zápise mě zaujala i ta cena, za kterou bylo prodáno Zborovské náměstí - 1128 m2 za 1 351 140 Kč, tedy včetně budovy sauny, stromů, parčíku vůbec. apod. To je necelých 1200 Kč/m2 (!) - za pozemek v lukrativní lokalitě, na všech sítích, včetně budovy... Směšná cena. Částku město frklo Czech Radaru a nemá z toho nic. Nemá náměstí, peníze ani radary. 

1.2 Včetně budovy?


Pokud vím, tak firma pana Roubíčka budovu sauny už vlastní, takže uvedené schválení prodeje se, podle mě, týká pouze pozemků okolo. 

Peníze Czech radaru bych si dovolil tipnout na závazky, plynoucí ze smlouvy - tam se spíš můžeme ptát, kdo ji takhle podepsal, to je tak všechno. 

1.2.1 Máš recht.


Jo, pravda. Budovy a chodníku kolem ní se to netýká. Ale i tak za ty pozemky okolo je to luxusní cena.

Obrázek uživatele raist

1.1 jeste lepsi postreh


ah, zborovsky namesti sem prehledl. taky slusny! Sad