https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Mladíci pili před jízdou na motorce
Dne 3.10.2009 v 01:28 hodin hlídka MP kontrolovala na  křižovatce  ulic   Mladoboleslavská - Hálkova  dva mladíky ( 16 let) na motorce, kdy spolujezdec neměl přílbu. Jak bylo dále zjištěno, řidič měl v sobě 1,33 promile a spolujezdec 0,66 promile alkoholu. Případ si převzala policie ČR.

Muže odvezli do nemocnice
Dne 2.10.2009 ve 20:28 hodin strážníci vyjeli do supermarketu TESCO, kde byl starší muž, který si stěžoval že  nemůže zpátky domů a že se snad zabije. Sdělil hlídce, že nemůže domů, že mu tam vyhrožují zabitím. Radši se  sám zastřelí, před časem byl propuštěn z léčebny a teď nemá kam jít. Když se hlídce podařilo muže   uklidnit,  bylo dále  zjištěno, že  má u  sebe tašku  s  různými druhy  medikamentů, jak  sám uvedl,  předepsány lékařem. Další léky  ponechal doma, jelikož jsou jejich dávky „smrtící“. Strážníci přivolali RZS a lékař rozhodl o převozu muže do nemocnice.  

Opilá žena chtěla do azyláku
Dne 3.10.2009  v 00:16 hodin strážníci vyjeli k azylovému domu, kam se vstupu domáhala opilá žena ( více než 2 promile dle dechové zkoušky). Ženu od azylového domu vykázali.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7