Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Děvčata se vlnila v objetí tónů

Proti proudu      Na parketu se vlnily půvabné slečny a kapelám se nechtělo dolů z pódia. Tak by vypadala telegrafická zpráva z Rockfestu za vodou v Music Clubu Roxbury v Kozlech.
    Prostorný a příjemný klubík poskytl vhodné prostředí pro hudební dovádění pěti kapel – poprockových Lykke til, kteří ten gejzír tónů odšpuntovali, podobně rockpopových Proti proudu, jimž se parádně vydařily především ovocné kousky od Cranberries a kteří za shod mnoha okolností (zdraví, chuť, další dobré nápady, konstelace hvězd apod.) v budoucnu jistě zazáří, zkušených, ba profesorsky naladěných NNZ (Nelízej namrzlý zábradlí!!!!!) se sličnou zpěvačkou z Proti proudu a půvabnou bubenicí, blues-rockově(and rollově) energických PLF, dorazivších až z daleké matičky Prahy, a undergroundově vypečených pankáčů Prostě pekáč underground (PPU).
    Kdo nepřijel, nemusí litovat, ačkoli by mohl, protože to rozhodně stálo za vidění. V regionálním hudebním dění šlo rozhodně o výbornou akci.
    V publiku hudebníci obdivovali krásu přítomných slečen. Ty zase nezapomněly přijít k hudebníkům na parket. Největšími konzumenty piva byli kluci z Lykketil, kteří naúnavně zvedali prstík na znamení, že nádrž je už prázdná, a věřili, že ochotná slečna servírka neztratí svoji ochotu a znovu naplní smutně vyhlížející půllitry. Nezanedbatelnou část většinově neratovického publika tvořily mělnické studentky, které neúnavně tančily celým večerem a začátkem noci. Pořadatelům díky a hodně štěstí do dalších projektů!Články

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele rush

1 doličný


JUUUU! Dik, ze's mi osvezil jaky to tam vlastne bylo.. Eye-wink Priste si ten prstik necham asi useknout.. Laughing out loud

Obrázek uživatele dusty

1.1 re: doličný


hehe Smiling uplně tě vidím, jak nedočkavě vyhlížíš další pivko Laughing out loud