Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Všímavý občan pomohl dopadnout sprejery
Dne 16.10. 2009 ve 23:32 oznámil telefonicky muž, že v ul. Tyršova jsou dva mladíci a jedna dívka a sprejují po  dopravních značkách. Strážníci ihned vyjeli na místo, kde se nacházely tři osoby – dva muži – 27 let a 18 let a dívka 18let, všichni z Mělníka. 18letý mladý muž měl ruce od modrého spreje a měl v kapse víčka od sprejů. Jak bylo zjištěno, posprejovali dopravní značku a plot. Celou věc si převzala P ČR.

12letý chlapec byl dezorientován
Dne 17.10.  2009 v 16:08 hodin oznámil  na linku  156 muž, že  na schodech u restaurace Skleník leží chlapec, patrně po pádu, je dezorientován. Na  místě  bylo  zjištěno , že  se  zde nachází  chlapec  ve  věku  cca 11-13 let, který není schopen souvislé komunikace, nezvládá koordinaci těla. Na místo byla přivolána RZS. Chlapec uvedl své jméno a bydliště. Řekl, že mu  byla vnucena   cigareta (údajně  marihuana). Strážníkům se podařilo kontaktovat maminku tohoto 12letého chlapce, která se dostavila na místo a chlapce si převzala. Celou věc bude dále řešit Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MÚ Mělník. V 16:30 hodin se na místo dostavila hlídka OO   PČR,  která  si celou  věc  převzala.

Večeři mu objednal kamarád, který bez placení utekl
Dne 17.10. 2009 ve 20:16 hodin oznámili z mělnické restaurace, že jim host nechce zaplatit útratu a druhý jim utekl. Na místě strážníci našli muže, který odmítal zaplatit útratu 523 korun, neboť  prý objednával jeho kamarád, který utekl a on neví, jak se jmenuje. Sám neměl občanský průkaz, prý ho ztratil. Strážníci ho tedy předvedli na policii k provedení lustrace, kde se zjistilo, že jde o 24letého muže ze Střem, který nyní bydlí na ubytovně v Mělníku.  .Jelikož se jedná o občansko právní spor, věc dořeší Správní  odbor MÚ Mělník.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice