Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Dopravní nehoda se zraněním


Dne 23. října 2009 po páté hodině ranní došlo v katastru obce Mělník na silnici I/9 k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem Škoda Octavia, které řídila devětadvacetiletá žena z Prahy a osobním vozidlem Honda Prelude, které řídil pětadvacetiletý muž z Mělnicka.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidička Octavie jela po uvedené komunikaci ve směru od Mělníka na Prahu v koloně s dalšími vozy. V uvedeném úseku, v místě , kde je to zakázané svislým i vodorovným dopravním značením začala řidička předjíždět před sebou jedoucí vozidla včetně vozu Honda Prelude, přitom, když vyjela z pruhu a snažila se před sebou jedoucí vozy předjet dostala vlivem nepřizpůsobení rychlosti stavu vozovky ( mokrý povrch) smyk, pravou přední částí narazila do levé zadní části Hondy, poté se odrazila, přejela s vozem šikmo přes levý jízdní pruh, kde narazila do obrubníku a následně do sloupu veřejného osvětlení. Od sloupu se vůz opět odrazil, otočil se a došlo k dalšímu střetu s Hondou.

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky Octavie, alkohol byl u účastníků na místě vyloučen orientační dechovou zkouškou. Na vozidlech vznikla škoda ve výši zhruba 240 000,-Kč. Na poškození obrubníku a sloupu veřejného osvětlení pak škoda odhadnutá na částku 25 000,-Kč. Příčiny nehody nadále šetří mělničtí dopravní policistéZpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele steny

3 kdyby radši vyjela vo 10


kdyby radši vyjela vo 10 minut dřív, ráno takovejhle idiotů jezdí na můj vkus až moc, vylízt a dobít jí tyčí

2 sebrat řidičák, roztrhat


sebrat řidičák, roztrhat na hodně malých kousků a hodit tygrům. Zas nějaká paní podnikatelka všem ukázala jak na to.

1 Nerespektování


čehokoliv, vidím to dnes a denně, nezajímá je stopka, červená, zákaz předjíždění, ... . Holt to zase odnes nevinný člověk, naštěstí "jen" rozbitým autem. Policie nás bude buzerovat za ptákoviny ale tahle kr.va bude zase jezdit. Když to neumí, tak nemá na silnici co dělat.