https://www.traditionrolex.com/7

 Hej vy na úřadech | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Hej vy na úřadech

Když auta začala parkovat na náměstí tak se tvrdilo že to je dočasné. Je my podivem že už to trvá několik měsíců a stále je to dočasné. Možná ani nebudu jediný kdo si myslí že aut je tam stále více. Jak je možné že už parkují i ve Svatováclavské ulici?
       Často procházím centrem dopoledne a odpoledne a je podivné že tam stále stojí ta samá auta. Bez ohledu na pracovní den či hodinu, stále zelené Fábie, bíle Felicie  a sem tam nějakej zahraniční vozík z města. proč když oni všichni dojíždějí zdaleka a nejede jim MHD či ČSAD a jsou tím pádem nuceni použíti vozidlo tak nemohou parkovat na parkovišti na Svini, na cestě k Rybářům která je zbytečně nevyužítá a prázdná a do centra dojít?
     Že by dámy v kostýmkách nechtěly mít pošlapané lodičky? Co takhle vyndat vlaječky a vrátit se do doby kterou naštěstí nepamatuji ale znám z fotografií a vyprávění. Ale pokud teda budeme na Mělníce budovat hnusné město zkusme postavit nové sídliště, obnovit provoz v podnicích a snížit nezaměstnanost. Možná by pak lidem nevadily auta na náměstí už jen proto že by Mělník byl město které něco buduje a které se nemusí za sebe stydět.......

PS: To bláto pod věží tam bude celou zimu nebo se s tím něco udělá aby tam lidi mohly projít bez použití pohorek? 

A co třeba udělat provizorní přechod u zdrávky jelikož řidiči kteří prasácky projížděj centrem nějak ty chodce co musej jít po vozovce neviděj Sad

Zajmy & hobby předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

8 parkování


Ježíšmajrá, to je nějaká závist těch, co auto nemají nebo nemají kde zrovna zaparkovat a tak jsou kyselí nebo co. Proč pořád měnit něco, co funguje. Žádná zeleň tady na parkovištích stejně nenaroste, leda až po zániku civilizace zase prorostou stromy alfaltem. Auta prostě jsou fenoménem naší doby, k životu patří, tak proč se tvářit, že neexistují, že je potřeba nepohodlně je někam schovávat do podzemních parkovišť, pokud možno daleko od centra. A co je komu do toho, že jsem zrovna já líná nebo že mě bolí nohy. Všichni volali po svobodě a teď by pořád něco regulovali, zakazovali, kritizovali. Z vlastní zkušenosti vím, že VŠECHNY změny vždycky vedou k horšímu. Jděte s tím ... kam kdo chcete!

8.1 Koukám


..., že je tu zase někdo,  kdo si myslí, že je ten jeho názor zaručeně správný a jediný možný. Demokracie není žádný diktát vážená. To je citlivá věc a někteří ,, lidé" zapomínají, že tam, kde začíná ta jejich demokracie, tak tam končí demokracie těch ostatních lidí.

Je nám do toho hodně a moderní společnost se snaží o zachování příjemného životního prostředí pokudmožno bez aut právě v historických centrech měst. Od toho je skutečně mnohde veřejná doprava, aby vás na určitém místě vysadila, odjela, a pak vás tam zase nabrala. A nemyslím, že nakupujete v centru tak velké věci, abyste tam musela svým osobním vozem.

8.1.1 Jasně řekla že je


Jasně řekla že je líná. To mluví za vše. Mě se moc libí Německo. Tam se ve spoustě měst člověk nedostane do centra autem a až po čase zjistili že je to tak lepší. takže za dvacet let nejméně to tu bude možná taky.

8.1.1.2 Tak nesmíme zapomenout


..., že už zítra  v sobotu v 18.15 je na MDR ( i na internetu) ten náš Mělník. Pokud někdo neví oč jde, tak je to tento odkaz: http://melnicek.cz/node/6238 .

Jo, tady se oháníme západem, a když si můžeme vzít příklad, jak tam řeší historická centra měst, nebo jak pomáhají televizí propagovat Alpy, které žijí hlavně z cizineckého ruchu, tak to nechce nikdo moc slyšet. Snad jen tu otevírací dobu v supermarketech nám mohou závidět Smiling .

8.1.1.1 nebo jí bolí... :-)


Nebo jí bolí nohy! Dost možná byste změnili názor při výkonu nějakého "šlapavého" zaměstnání! Laughing out loud

7 Magnete...


...., co ta quesle ? Ty jsi radioamatér Eye-wink Smiling .

7.3 Cože?


Cože? Laughing out loud

7.3.1 Dobrý...


..., no měl bys vědět, že ten lístek, který jsi dal do svého článku ( OK1) je radioamaterský lístek českého radioamatéra, kterému se říká QSL lístek, neboli slangově quesle. Takovým lístkem si například vzájemně radioamatér z České republiky a třeba z Brazílie potvrdí vzájemné spojení v určitý den, dobu, sílu příjmu apod. Mají to pak jako památku na spojení. Fandové tohoto hobby musí třeba mnohdy vstávat k vysílačkám či rádiům vnoci, mají celé sbírky těchto lístků z celého světa atd.

7.3.1.1 Díky tp jsem nevěděl.


Díky tp jsem nevěděl. Šlo hlavně o ten obrázek z náměstí. Pokud to je takj jak říkáš tak se asi někdo divil proč mu posílá fotku z parkoviště Laughing out loud

7.2 taky


taky mě to překvapilo... Čekal bych spíš ilegální vysílačku! Laughing out loud

7.1 taky


taky mě to překvapilo... Čekal bych spíš ilegální vysílačku! Laughing out loud

6 Než stavět podzemní


Než stavět podzemní parkoviště to už je levnější všechny uřady strčit kolem potoka za autobusák tam je to stejnak zaroslé.

5 Parkování ve městě


Ulice K mostu je pro dopravu využitelná jen velmi těžko. Je v sesuvném pásmu a když tam pustíte auta, skončí dřív nebo později v Labi. Doprava se tady řeší už léta. Byly tady nápady na obousměrnou ulici Novou, kruhák u vodárenské věže, parkování na Svini, parkování u Cukrovaru, uzavření centra... Bylo toho moc, ale podle mého názoru jediným řešením je podzemní parkoviště někde v centru, které by vyřešilo parkování rezidentů, návštěvníků, úředníků i všech ostatních. To by ale muselo mít kapacitu 1000 aut a nikdo ho nikdy nezaplatí. Myslím že místo revitalizace centra (která je sice potřebná, ale v důsledku bude díky dopravě znamenat jen peníze vyhozené z okna) se radnice měla zabývat investicí do podzemního parkoviště v centru.

5.4 Parkování v centru


Revitalizaci je potřeba dotáhnout, dotace už se nebudou opakovat. Podzemní parkoviště je samozřejmě sci-fi. Pokud jde o současnou situaci s parkováním v centru, jde o klasický případ převisu poptávky nad nabídkou. Řešením je zvýšení parkovného tak, aby aby se zájem snížil. Na náměstí klidně z dvaceti na pade.

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

5.4.2 :-(


Akorát je na to potřeba navázat fungující odstavná parkoviště pro ty, kdo nechtějí platit pade, a fungující hromadná doprava pro ty, kdo chtějí (nedej bože) ve městě nakupovat. A to je tak pořád dokola. Tohle už se tu řeší tolik let.

Vyřeší to nová městská vláda? Uspokojivě, tedy tak, aby centrum odlehčila od aut a přitom ho ještě více nezmrtvila (jde-li centrum ještě více zmrtvit...)? Aby našinec i turista mohl dorazit někam (blízko centra?), tam odhodit auto a dojít si nakoupit / projít se / vyřídit si úřady? Přece jenom je to prostě na kopci a ne každému je 30 a má zdravé nohy.

5.4.2.1 Souhlas


Souhlas. Jediné možné "sběrné" místo je asi na Svini. A ono to tam teď nefunguje? - já nevím, už jsem tam snad několik let nebyl... Pěšky chodím z druhé strany a autem si vždycky dojedu pěkně na náměstí, kde hledám parkovací místo delší dobu, než kdybych šel ze Svině pěšky Smiling

5.4.2.1.1 Problém je v tom, že


Problém je v tom, že parkoviště Na Svini je soukromý pozemek.

5.4.2.1.1.1 Ano


..., to je čísi docela velké soukromé parkoviště bez jakéhokoliv využití a zřejmě není žádných sil zákonných, ani nějaké dohody s majitelem, aby bylo parkoviště využito. To mi hlava nebere. Nebo snad radním vadí, že by na tom mohl majitel vydělávat ? Prakticky jste už v centru.

5.4.1 :-)


A co my nešťastníci kteří tady bydlíme? Sehnat rezidenčku je věc takřka neřešitelná...

5.4.1.1 Není místo?


Ano, někdo třeba už rezidenčku nesežene, že prý už není místo. A pak v Husovce stojí auto, co má na kartě Husova-Palackého. Tak takhle se plýtvá místem. Asi to chce mít více známých.

5.3 1000 aut? bože, proč....


Podzemní parkoviště na 1000 aut???

Bože, PROČ?!

To by se do takového podzemního komplexu svážela auta z celého okolí či co? Laughing out loud

150-200 parkovacích míst by bylo dostatečným řešením situace

5.3.1 Počítej...


Bydlím v Ostruhové ulici. To je ta maličká ulička za radnicí. Jen tady je cca 15 aut rezidentů. Podle mého odhadu je v památkové zóně cca 250 aut jen těch co tu bydlí. Dalších 60-70 aut obsadí úředníci MÚ, sociálky, ÚP, bank apod. A ve špičce stojí na náměstí dalších 100, na dolním 80, u Holdu 40+50 pod ním, další v uličkách kolem VZP a obchoďáků, k MKD, v ulici 17. listopadu, na "Prasečáku", Legionářů... Dá to určitě 700-800 aut. A to nepočítám se špičkami v úřední dny. Je to strašné číslo, ale bohužel je to skutečnost... 

5.2 1000 aut.


No, podzemní/nadzemní parkoviště pro 1000 aut je fakt extrém, který snad nikde ani nemají (v Česku). By to muselo být hodně drahé. A pak je taky otázka, jestli by to tam někdo rád vůbec dával - třeba do 6.podlaží pod povrchem Smiling) a pak několik minut vycházel ven nebo čekal na výtah. Kolikrát tyhle parkoviště nejsou tolik využívaná, protože se tam pak lidi bojí. Ale je to o návyku, zvyknou se dá na cokoliv. I když asi nejbližší je třípodlažní rozlehlé podzemní parkoviště v Palladiu pro cca 900 aut (když se ale podíváte na ceny, tak nevím zda na Mělníku by tam lidi za ty peníze parkovali Smiling )

Mimochodem, návrh byl na podzemní a nadzemní parkoviště vedle Kina, jak je tam ten trávník. Jenže to bylo zamítnuto, protože by to vadilo výhledu na Chloumek. Což je pravda. A teď si tak říkám, že ten park, co je vedle, tak je taky slušně nevyužitý. Snad jen školáci tam chodí kouřit, jinak je takový nemastný neslaný. Tam by to chtělo nějakou rozumnou úpravu. Stejně jako vůbec s tou strání a zahradami, co jsou níže. I kolem té "myší díry" pod Šťastným (nábytkem, DBK). Tam je docela prostor k nějakému zkulturnění. Takový prales co tam je teď slouží tak akorát jako záchodky.

5.1 Návrh byl


Nevím jak to bylo ale než se rozhodl o prodeji těch dvou budov na dolním náměstí a finální budoucí podobě tak zazněla verze o parkovišti a nad ním jen park a stánky.  Bohužel z toho sešlo a v tom finálním návrhu snad je parkoviště zakomponováno ale má jen několik desítek míst. Víc by si našel někde na Mělníčku.

A krom toho zpevnit svah na ulici K mostu by bylo mnohem levnější než podzemní parkoviště. auta by stála kolmo ke zdi tudíž by nebyl narušen výhled z mostu a pokud by jezdil jeden mikrobus typu SOK každých 20 minut do kola tak by to lidé využily. Parkování v centru by bylo jen pro obyvatele, podnikatele a zavedlo by se dočásné stání na 30 minut pro ty co maj ten balík na poště a podobně. Dát jednosměrné ulice a pár závor by snad nebyl problém. Pokud by někdo překročil tak 50Kč na hodinu a už se splácí ta závora Laughing out loud funguje to tak třeba na letišti Ruzyně, u DBK Budějovická a na mnoha nových sídlištích.....

Šup jen do mně že jsem debil......dle mě to není blbej nápad ale tady se radši staví a pak bourá ( budova vedle gynekologie ) a pak nadává...  Sad

Roman Rak

5.1.1 ulice K Mostu vs. podzemní parkoviště


Obávám se že zastavit sesuv na téhle straně by bylo řádově dražší než postavit podzemní parkoviště. Ono to není jen o tom postavit zeď (i ta by v délce 600m stála několik desítek milionů), ale zaplatit dokonalý průzkum, nějakou injektáží zastavit celý svah, zabránit aby ho zespoda narušovala voda... Podzemní parkoviště je v zásadě jednoduchá stavba, kde jde o izolace a horu betonu. A jak zajistit aby tam lidi parkovali? Prostě tak že další nejbližší místo na parkování bude kilometr daleko. Cena za parkování by měla být jen taková aby pokryla provoz a údržbu. Zastavení u pošty za závorou na 15 minut zadarmo a když to nestihneš, šup 200,-Kč parkovné. Vím že to vidím zjednodušeně, ale když se takhle nezačneme bavit s městem jako voliči, nikdy se tu nic nehne.

5.1.1.1 Tak to shrnem


Aby se to nějak srovnalo. Pro ty co dojížděj tak zběrný parkoviště na Svini v jednom směru a u Cukrovaru v tom druhém. Od tud každých 20 minut mikro bus K soudu a k poště. Pokud někdo potřebuje něco těžkého, nebo s dětma tak 30minut ve městě které bude komplet pod zákazy vjezdu kromě zásobování a rezidentu a cesty ve třech směrech na parking. Rezidenti také mohou parkovat neomezeně. Vjezdy do města budou pod závorama ve směru od Vodárenské, Pražské a Pšovky a řidiče navedou na dolní náměstí. 
   Pokud se na tom zdá něco debilní tak už nevím. V centru ubyde zhruba 70 procent aut a náklady jsou celkem minimální. Kamery na parkingy, 3busy na leasing který se bude splácet z toho kdo překročí tu povolenou dobu a závory taky asi moc nestojí. 

Ale co chybí? Že by trošku odvahy to realizovat? Máme malé centrum a pokud se neudělá nějaký takto razantní krok tak si při procházce historickým centrem stále budeme motat mezi auty.....

Roman Rak

5.1.1.1.2 Zapomeňte na autobusy


Ze všeho nejvíc nám chybí pohyb, jsme líní a bez auta už ani ránu, kde jsou ty časy co autobusy končily na autobusáku a dál jela jen městská nebo se chodilo pěšky? Bohužel naše děti utvrzujeme v tom, že všude jezdit autem je to nejlepší, když mají dojít od Spořitelny do školy u Tanku, tak je to pro ně děsně daleko, rodiče je přeci autem hodí přímo před vchod....
Každej úředník by nejraději dojel autem před úřad, v kanclu se posadil na židli a po skončení pracovní doby se opět odebral k autu, který ho odveze před byt...
Lenost, to je to co nás trápí ze všeho nejvíc. Nechápu, proč autobus vezoucí turisty musí vyjet až do města? Jsou na výletě, tak ať se projdou třeba z parkoviště na Svini, žíly se jim neskrátí...
Maminky s dětma? Mají kočárky, děti nohy bolet nebudou.... Taky jsem byla na mateřský a poslouchala jsem jak se chuděry doma většinu času nudí... Až jim děti odrostou, můžou chodit pěšky - je to sice ztráta času, ale zároveň i pohyb, kterej nutně všichni potřebujeme.Eva

5.1.1.1.2.1 To jo


Já osobně jsem momentálně už rok bez auta a musím plně souhlasit. Všude jdu pěšky. Bydlím na Slovanech a maminku mám na Podolí. Několikrát týdně se projdu pěšky a co potřebuju hodím do baglu.   Ale věřím že jsem vyjímka a většina lidí si to dá radši tím autem.

Roman Rak

5.1.1.1.1 Perfektní shrnutí


To je přesně ta varianta která mi přijde nejrozumnější. Jako rezident klidně zaplatím nějakou korunu za to aby ta parkoviště pro cizí byla hlídaná a udržovaná. A v noci tam klidně můžou za poplatek parkovat lidi ze sídlišť. Ty autobusy klidně ať jezdí po pěti minutách, náklady stoupnou jen minimálně.

Doufám že v příštích volbách si najdete ty co budou mít tohle v programu (nechci dělat reklamu, tak nebudu jmenovat) Smiling

5.1.1.1.1.2 A kdo


Kašly na reklamu a řekni kto to tam má at to nemusím hledat na webu :-DDD

Roman Rak

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

5.1.1.1.1.1 v programu


není důležité to mít v programu, ale splnit to... Eye-wink

Obrázek uživatele steny

5.1.1.1.1.1.1 už sem měl prsty na


už sem měl prsty na klávesnici, když sem zahlídl tvůj příspěvek Laughing out loud

5.1.1.1.1.1.1.1 povídačky


no tak povídáte si tu hezky, ale ruku na srdce. tohle se tady nikdy realizovat nebude, chtělo by to vrátit se nohama na zem. jak píše eva, lidé jsou líní. proč v praze každý jede autem do centra a nenechá ho na P+R v Letňanech? odpověď netřeba.

já jsem pro kompletní uzávěru náměstí pro auta. výmluvy typu, že podnikatelé pak zbankrotují, protože k nim nikdo nepřijde, nepřijímám. na to, abych šel do banky nepotřebuji automobil.

revitalizace krásná věc, ale tak nějak tajně jsem doufal, že s revitalizací se do města dostane tolik chybějící zeleň. bohužel nestalo se, místo toho zde budeme opět mít 4 metry široké chodníky, po kterých chodí pár lidí. ostatně proč na mělníku zeleň, když technické služby to v létě zalejí 1x za 3 měsíce.

výhled na chloumek je snad z věže, kterou jsme, mimo jiné i kvůli tomu, zpřístupnili. jen ať tam turisté chodí a dávají zlaťáčky do pokladny. vedle kina může klidně být parkoviště.

Obrázek uživatele steny

5.1.1.1.1.1.1.1.1 to


asi budu výjimka, já ho pokaždý nechávám v holešovicích za 10,- na hlídanym parkovišti a plně mi to vyhovuje

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

5.1.1.1.1.1.1.1.1.1 do Prahy


nejedu, pokud nemusím... necháme auto v Ládví a zbytek metrem. lidi, kteří do Prahy jedou dobrovolně, docela nechápu.

kdyby na Mělníku FUNGOVALA městská doprava (třeba, že by jezdila dýl, než do šesti večer), tak bych auto ani v Mělníku nepotřebovala (vyjma pracovních výjezdů, samozřejmě)...

4 To jsi si tedy pěkně naběhnul....


....a navíc jsi si nevybral ani správnou dobu a jdeš na to moc zostra. Navštívil jsem několik měst a vždy mě nadchlo, když se člověk ocitl v nějaké pěší zoně ( třída, uličky) a kromě snad nějaké zásobovací dodávky nebylo třeba sledovat provoz. Uzavřená náměstí osobní dopravě, to je vzácnost. Dokonce i ve městech ( Litoměřice, Úštěk, Znojmo), kde mají historické sklepy, se normálně na nich jezdí a snad lze jen spekulovat, že sklepy nejsou přímo pod náměstím. V Táboře se na náměstí ( už rok 1996) kromě zásobování opravdu nesmí, ale placené parkoviště je nedaleko. Problém Mělníka je ten, že má opravdu malé historické jádro, sklepy nás neustále překvapují nečekaným výskytem a je tu problém s parkováním. Určitě nápady jsou. Představme si třeba velké gigantické parkoviště kdesi za městem, odkud jezdí kyvadlová doprava, která veze úředníky, lidi, kteří jdou po úřadech, nebo koupit do centra drobnosti, které nejsou v okolních supermarketech. No, to se v dnešní době už leckomu zajídá, a ti co bydlí dále, to budou nám vyčítat, nehledě, že i v centru musíme občas koupit objemnější předmět ( nábytek), a tak tu nějaké parkovišťátko být musí. Dokonce tu byl kdysi návrh, že zájezdové autobusy nemusí jezdit na parkoviště nad Vrázovou vyhlídkou, ale vyloží lidi třeba u podnikatelské školy, odjedou na nedaleké málo využívané parkoviště Na Svini a ve smluvenou dobu je pak zase naloží. To je běžné třeba v italských Benátkách. Teď v době revitalizace můžeme snad jen tu a tam kritizovat situaci, kdy firmy udělají velkou rozpracovanost a nemají dostatek lidí, kteří by nějak uspokojivě v časovém termínu občas někde něco dokončili. ( s vyjímkou archeologických objevů)  Přijde ale za čas otázka, zda nám automobily vykonané dílo nezačnou znovu ničit a zda opravdu některé úseky náměstí a okolních ulic, které byly snad původně projektovány s myšlenkou zákazu automobilové dopravy ( s vyjímkou zásobování), budou takto konstruovány. Zatím je tu stále myšlenka o vytvoření nějakého velkého centrálního parkoviště v části Karlova náměstí a i bych se dost divil, kdyby si úředníci neudělili vyjímku s parkováním před radnicí. Využívat starou silnici k mostu, jako parkoviště, to bych opravdu raději viděl jako procházkovou zonu pro ty, kteří směřují do Hořínského parku, k molu parníků, nebo na promenádní Labskou cestu.

3 Asi nejvíc, co mě


Asi nejvíc, co mě zaráží na tomhle je fakt, že někdo není línej pozorovat auta, která zde parkují, třeba ještě třeba spz sem napsat by se hodilo nééé? co takhle se starat nejdřív sám o sebe?? hmmm..??? Beru že Mělník teď nevypadá nejlíp, ale tak zase najednu stranu takhle teď musí vypadat aby pak potom mohl vypadat lépe néé??, a hradit se tu zaměstnanci MÚM mi přijde taky ubohý.....co kdybys přišel na úřad a otevřela ti ta dáma v kostýmku se zablácenejma botama? to bys tu zase psal jak ty úředníci sï nemůžou umýt boty alespoň o ten úřední den......

2 HAHA


Bože kolik ti je let, takovou snůžku nesmyslů jsem již dlouho nečetl, možná by jsi se měl sebrat a jít pomoci indiánům dostavět probíhající práce na revitalizaci, aby se pak mohlo zase parkovat normálně, lidé kteří na náměstí pravidelně parkují mají povolení , které si tvrdě platí . O tom asi nic nevíš. tak prosím nepiš kraviny.

2.1 Ty asi taky


no a ty si ho asi taky platíš jinak by ti to vadilo stejně jako to vadí všem kteří tam musí procházet. Stoupni si k Bille a spočítej si kolik lidí na to nadává. 


Roman Rak

1 Meleš


Meleš nesmysly, nezlob se na mě.

1.2 Ulice K Mostu.


Ale tak docela natrefil na to, že ulice K Mostu je fakt nevyužitá. Nevím jestli je s ní nějaký záměr nebo k čemu vlastně je, ale pravdou je, že pokud by se tam udělalo aspoň v části třeba parkoviště, tak by to nebylo až tak od věci. Asi ji nechat s těmi kolíky nahoře, aby nebyla průjezdná (tím by se akorát dopravně zatížila), ale jako šikmé nebo spíše kolmé stání bych to viděl jako celkem rozumné řešení, pro turisty i normální lidi. Aut by se tam vešlo dost. A navíc, pokud by se uvolnilo náměstí (souhlasím s tím, že to co tam je od jara je fakt otřesný, žádné náměstí, parkoviště hadr), tak by to bylo jenom plus.

1.2.2 Děkuji


Nebudu už raději ani komentovat ostatní příspěvky a jen lehce poděkuji za to že se mě tu někdo zastal a uznal že mám dobrej nápad. Ale hold na Mělníce když člověk kritizuje tak je z něj bonzák a já nevím co ještě. Přitom se snažím jen koukat okolo sebe na to co vadí mě a snad i ostatním lidem a upozornit na to. sice to nemá žádnej význam ale snad to napsat můžu.

Flegmatiku děkuju

Roman Rak

1.2.2.1 RE:Děkuji


Ty chlape, ty asi špatně čteš příspěvky. Já Ti to napsal nahoře dost obsáhle. Ono sice potěší, když má někdo podobný názor, zastane se Tě, ale na to se spoléhat nedá. Musíš spíše počítat, že vyskočí ti, kterým to spíše vadí, nebo se jich to tak nějak týká. A navíc kritizuješ v době, kdy je město rozkopané. Nedej se otrávit. Na to přece někteří čekají, aby jsi už byl zticha a neroznášel tu něco, co se jim nelíbí. Spíš  zkus vidět věci z několika úhlů, což je někdy moc těžké, ale disutující s jiným názorem to může ocenit. Hezkou neděli !

1.2.1 Ulice K Mostu je sice


Ulice K Mostu je sice nevyužitá, ale nerad bych z ní viděl parkoviště. Jedno velké parkovistě se z Mělníka snaží udělat současná "garnitura" a je toho už moc. Tato ulice je využívána jako jakési prodloužení parku na Polabí a já bych si jí dokázal představit ještě mnohem lépe. Hold kdyby byly penízky, tak bych dal asfalt pryč a udělal z ní park až k mostu. Ale to je jaksi utopie.

Strašně rád bych viděl Mělník jako "zelené" město, místo toho to ale bude spíše šedivé město. Škoda.

1.1 Průchod stavbou


je v normální civilizované zemi zakázán. Nebo je uděláno opatření k bezpečnému (a čistému) průchodu. To, co se děje na Mělníku je fakt hrůza. Předpokládám, že se už dlažba pokládat nebude a bude bordel až do jara.


https://www.traditionrolex.com/7