Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Dopravní nehoda na Mělníku


Dne 5. listopadu 2009 došlo ve večerních hodinách v křižovatce ulic Tyršova a Legionářů na Mělníku k dopravní nehodě mezi vozidly Škoda Felicia, které řídil třiadvacetiletý muž z Ústecka a motorovým vozidlem Škoda Octavia, které řídil osmatřicetiletý muž z Mělnicka.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič Felicie jel se svým vozem ulicí Legionářů směrem na Pšovku. Na křižovatce s ulicí Tyršova nerespektoval dopravní značku „ Dej přednost v jízdě“, vjel do křižovatky, kde došlo ke střetu s projíždějícím vozidlem Škoda Octavia.

Vzhledem k tomu, že při nehodě nedošlo ke zranění osob a škoda nepřesáhla výši 100 000,-Kč ani na jednom  poškozeném vozidle účastníci na místě vyplnili záznam o dopravní nehodě, který jim následně potvrdili policisté z dopravního inspektorátu územního odboru Policie ČR, kteří se na místo dostavili. Policisté provedli na místě dechové zkoušky obou řidičů , s negativním výsledkem a viníkovi dopravní nehody byla uložena bloková pokuta ve výši 2 500,-Kč. Účastníci dopravní nehody budou její následky nadále řešit cestou svých pojišťoven.
Zpravodajství