Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Časté hádky bude řešit přestupková komise

Dne 12.11.2009 v 03:20  hodin strážníci vyjeli do ulice Pražská k tetovacímu studiu, kde bylo oznámeno rušení  nočního klidu hlasitou  hádkou, což se zde děje každou chvíli. Majitel studia se hlasitě hádal se svou družkou. Muž byl zjevně pod vlivem pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky, otevřel okno  a s nepřiměřenou arogancí hlídku napadal.  Protože se  v době  šetření jednalo o pokročilou  noční   hodinu,  muž hlasité verbální  útoky gradoval,  strážníci ho vyzvali, aby  své  projevy  zklidnil a  dodržoval noční klid. Následně hlídka místo opustila.  Jelikož se jedná  o opakované  stížnosti občanů, které se  týkají   chování,  výhrůžek   a  arogance   výše  jmenovaných,  bude  celá  věc postoupena Správnímu odboru MÚ Mělník. V 05:58 se strážníci museli k tetovacímu studiu vrátit, neboť si lidé opět stěžovali na hluk a vulgární výrazy, kterými se častovali majitel studia a jeho přítelkyně a jejich hádání se rozléhalo široko daleko. Na místě již byla také hlídka policie.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Čóóó???


Každú chvílu hádky? A čo je koho do toho? Každý nech si pozametá pred v vlastným domom a potom sa obúva do druhého človeka. Ja sa nikomu nevyhrážam a ani som sa nevyhrážal!!! Jediný ORGÁN, ktorý sa nejak vyhrážal, tak to bola MESTSKÁ POLÍCIA... šak oni vedia o kom a o čom hovorím (GANGSTRI v UNIFORMÁCH, čo sú hustý len keď ich majú na sebe). Tak sa pozrite všetci do svojho vnútra - svedomia a potom hovorte o niekom, že je ALKOHOLIK a HULVÁT. A bude to o mne hovorit nejaka trubka co ma ani nepozna a ze by ani nas salon nenavstivila (nie že by sme klientelu nepotrebovali, ale radsej nebudem mať čo žrať, ako sa zahadzovať z nejakou TUPOV SLEPICOV). Ono ide o to, že som slovák a niekomu sme ležali v žalúdku od prvej chvile otvorenia studia.

2.1 Jo chlapče...tohle je


Jo chlapče...tohle je malé město kde zná pomalu každý každého a kdo někoho ne toho pozná tady. Bohužel tím příspěvkem který si těd napsal to snad raději zavři a přestěhuj do Prahy......Nebo ještě líp, na Slovensko.

Obrázek uživatele dawer

2.1.1 pravda


bez takových lidí se tu obejdem:o) jasný pražáci:o)

1 tetovací salon?


Jak některé zprávy mohou posloužit reklamě Laughing out loud :D ...já netušila že na Mělníku na Pražské ulici je tetovací salon. Ale teď vím a taky to že bych tam nezavítala protože majitel studia je opilec a hulvát Eye-wink

1.1 tetovací salon?


Tak nemyslím si, že tohle byla nějaká reklama. Jenom rozepře 2 lidí a do toho nám může být velký kulový. Když ani nevíme, jaký byl důvod rozepře. Co se týče tetovacího salonu, tak krom salonu Monika, kde bych si nenechal udělat ani tetování natož pierc, protože by to byla akorát škoda vyhazování peněz za něco tragického od amatéra, tu opravdu je ještě toto studium. A když bych si měl vybrat, raději bych šel podle tvých slov k "opilcovi a hulvátovi", kde mám jistý že mi to udělá dobře, pořádně a hlavně od toho co v tom už nějaký pátek dělá. Nesnáším lidi, co někoho soudí aniž by ho znali.

1.1.2 studium nebo studio?


studium nebo studio? je v tom vcelku zásadní rozdíl Smiling

1.1.2.1 studium nebo studio?


Jasně že studio. Smiling

Obrázek uživatele dawer

1.1.1 dělají to pořád


jsou to vymaštěnci:o)