Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!
Muzeum M

Loupežné přepadení na MělníkuDne 24. listopadu 2009 kolem půl páté odpoledne vstoupil do prodejny tabáku v ulici Sportovní, na Mělníku, neznámý muž, který se maskoval kšiltovkou a zdviženým límcem roláku přes obličej. Uvnitř prodejny přistoupil zezadu k obsluhující prodavačce, přičemž v pravé ruce držel nůž a tímto mířil prodavačce na oblast hrudníku.

Svým jednáním pachatel ženu polekal. Vyzval jí, aby mu vydala peníze a ještě jí vyhrožoval tím, že je v zoufalé situaci a je schopen všeho. Po těchto slovech prodavačka vyjmula z pod prodejního pultu šuplík s penězi. Pachatel z něho vzal bankovky v různých nominálních hodnotách a z prodejny odešel. Při činu nedošlo ke zranění prodavačky. Majitel prodejny vyčíslil způsobenou škodu na částku zhruba 4.000,- Kč.

Mělničtí kriminalisté v současné době případ šetří jako podezření z trestného činu loupeže, za který je možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od dvou do deseti let. Policisté začali neprodleně pátrat po osobě pachatele. Mělo by se jednat o muže ve věku 20-25 let, štíhlé postavy, výška cca 180 cm, oválný obličej. V době činu byl oblečen do bílého roláku, tmavých kalhot, na hlavě čepici s kšiltem tmavé barvy. Hovořil plynule česky. K použitému noži bylo zjištěno, že by se mělo jednat o běžný kuchyňský nůž s délkou čepele cca 8 cm.

Kriminalisté by chtěli touto cestou požádat spoluobčany o pomoc při pátrání po pachateli výše uvedeného činu. Osoby mající nějaké informace vztahující se k případu nebo k osobě jeho pachatele mohou tyto předat na nejbližší oddělení PČR nebo na linku 158.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele elkos

2 přepadení


za 4.000 takovej průser

1 Usek bych mu pazoury....on


Usek bych mu pazoury....on na něco ten středověk nebyl vůbec špatný. Chudák prodavačka. Ted každý den když půjde do práce tak na to bude znova a znova myslet. :.(

 

Roman Rak