Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Tak to bylo

Hezké náměstí jsme měli ne? Bylo sice trochu prázdné, chyběly lavičky a nějaké doplňky třeba v podobě venkovní výstavy, kterou by si naše město určitě zasloužilo. Dnes máme jen auta a bagry.

 

Tak se podívejte na 3D fotografie a vzpomínejte se mnou Laughing out loud


Plná velikost zde!!!

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 hezké


Ale "jen" panoramatické....3D to není ani náhodou!

2.1 Detailistko


Detailistko Laughing out loud

Obrázek uživatele steny

1 na většině fotek


na většině fotek našeho náměstí chybí jedna věc a to lidi, eště že naše město udělá revitalizaci a díky ní tu budou na náměstí zástupy, kčemu nám je nová hnusná dlažba když tam nikdo nemá proč chodit???!!

1.1 a není to spíš


a není to spíš tím že nemají na náměstí co hledat? To by musely fotit bud před úřadem a nebo večer před hospodama kterých tam je snad až moc Laughing out loud

Obrázek uživatele steny

1.1.1 no dyť to píšu,


no dyť to píšu, že tam nemaj proč chodit, hele nebejt tam těch hospod tak po zavírací době na úřadech tam neni nikdo a o víkendy by tam lezly jenom německý důchodci který tam vyhodí autobus a běhaj po náměstí jak kdyby byli v muzeu

1.1.1.1 Jo to je fakt. Ale ono je


Jo to je fakt. Ale ono je to celkově. Já jednou šel do města koupit dárek k narozeninám. Nechtělo se mi do Prahy tak jsem šel tam. Utrpení, samý hadry, trafiky a pekárny, jinak tam není snad nic Sad Hrozná škoda toho patra nad tržnicí. Tam se dřív dobře nakupovalo a dneska tam nemá cenu ani chodit.  jo a jestli mohu perličku. Jednou jsem šel do Koryny a přes výlohu tam ležel rozvalenej prodavač v křesle kterej se na mě otráveně podíval a zase si v tom křesle lehnul. Přítelkyně mě jen zatáhla za rukáv se slovy dem pryč.

      To jsou důvody proč člověk nchodí do města ale zajede si do té Prahy. Sad