Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Vloupání do zaparkovaných vozidelTři motorová vozidla, VW Tiguan, Škoda Superb a Ford Galaxy, zaparkovaná v době od šestého do sedmého prosince 2009 na Mělníku v ulicích Sportovní, O. Wenzla a Jezdecká, se stala cílem pro neznámého pachatele, který u dvou z nich rozbil skleněné výplně dveří a do jednoho vnikl dosud nezjištěným způsobem. Z vozidel následně odcizil autorádia s navigací, antiradar a nářadí. Majitelům vozů tak způsobil škodu vyčíslenou na částku cca 257.000,- Kč.

I v tomto případě šetří policisté věc jako podezření z trestných činů krádeže a poškozování cizí věci.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Honzique

2 kamery


A co teda ty kamery, co tam jsou, pomohly nebo jako obvykle?

2.1 K.


Asi zrovna kamery koukaly jinam Smiling Třeba někde v okně bylo něco zajímavého...

1 Pozor! Néjen na


Pozor! Néjen na sportovní se "vybírají" auta. Pokud ale lidi budou stále natvrdlé stádo, budou se jim stále z aut ztrácet hodnotné věci.

1.2 ne, nejsem natvrdlé stádo


Ne, nejsem rozhodně žádné natvrdlé stádo.

Třeba mě osobně byl vykraden vůz FORD Galaxy, přímo před vchodem do paneláku v Jezdecké ulici.

Pokud pominu odcizený antiradar, který byl ve vozidle zabudovaný, tak se mi ztratila hlavně brašna s nářadím z kufru a spousta drobností, které byly různě po odkládacích přihrádkách. Nikde nic volně neleželo, do auta nebylo vidět.

Co se týče toho Tiguana, tak tam majitelka taky rozhodně nebyla žádné natvrdlé stádo. Rozbili okno, vytrhli originál zabudovanou navigaci, rozlámali plasty v palubce a poničili kožený interiér. Má si snad majitel odnášet zabudovanou navigaci domů i s půlkou palubní desky? To snad ne...!

Každopádně vím minimálně o dalších dvou vozidlech, která byla tu noc vykradena, ale majitelé to ani nehlásili...

1.1 Rádia


Auta se vykrádají snad úplně všude, ale chtít po někom, aby si z auta vyndaval vestavěný audiosystém s navigací a nosil si ho domů, to snad ani nemůže nikdo chtít... Jo, mě se třeba stalo, že přestože jsem v autě nic neměl, tak přesto mi ho nějaký prase feťácký vykradlo - nějaký drobnosti vzalo, který mi tak ani nevadily, ovšem rozbitý boční okýnko mě fakt naštvalo!