Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

I o svátcích se kradloNeznámý pachatel dne dvaadvacátého prosince 2009 po třinácté hodině odpolední, na Mělníku, v ulici Bezručova, využil nepozornosti třiašedesátileté ženy z Mělnicka, v době, kdy nakupovala v obchodě a z nákupní tašky, kterou měla poškozená uloženou v nákupním vozíku jí odcizil peněženku s doklady a finanční hotovostí a dále platební kartu. Poškozená následně zjistila, že pachatel jí z odcizené platební karty vybral finanční částku ve výši cca 30.000,- Kč. Žena před svátky přišla celkem o 33.000,- Kč.

Téhož dne, po sedmnácté hodině večerní, na Mělníku, v ulici Vodárenská, při nákupu v obchodě, si neznámý pachatel „polepšil“ o peněženku, kterou odcizil jednadvacetiletému muži z Mělnicka, z kapsy u bundy. Majitel peněženky přišel tak o finanční hotovost, dále o platební karty a osobní doklady. Ve stejnou dobu a stejném obchodu si nenasytný lapka přisvojil i peněženku z kabelky, kterou měla sedmatřicetiletá žena přehozenou přes rameno. V peněžence měla uloženou finanční hotovost. Zde byla poškozeným způsobená škoda ve výši cca 15.600,- Kč.

Policisté z obvodního oddělení PČR Mělník oba případy v současné době šetří jako podezření z trestných činů krádež a neoprávněné držení platební karty.Zpravodajství