Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Demolice v nemocnici


PřílohaVelikost
PICT0005.JPG92.01 KB
Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Alena

8 Chirurgie


Operace maminky dopadla dobře mohu jen říct že péče výborná i personál.

7 Házení do jednoho pytle


Věřím, že i v nemocnici pracují lidé ochotní, svědomití a odborně na úrovni, jako v každém jiném oboru. Konkrétní případy jsou jedna věc, ale já osobně si vážím lidí, kteří něco umí a dělají ne vždy zrovna příjemnou a zodpovědnou práci, soboty, neděle, svátky, noční za směšnou almužnu.

6 Typicky česká vlastnost


Tady v tom státě jsou všichni odborníci na medicínu, politiku, práva, fotbal...

6.2 ale kuš taky


nikdo tady netvrdí, že je odborník, ale pouze popisuje své vlastní zážitky.

6.1 Tak to ukazuje to že


Tak to ukazuje to že lidé nejsou lhostejní ke společnosti a prostředí ve kterém žijí ne? A to je podle mě jedině dobře!!!

Obrázek uživatele Alena

5 Chirurgie


Ježiš lidi nestrašte mě dnes operují maminku.Já Jsem byla vždy s Mělnickou nemocnicí spokojená ale s chirurgií nemám žádnou zkušenost

5.1 Doufej že u maminky bude


Doufej že u maminky bude stát bůh!!! Moje mamka tam bla s nádorem v krku a uřízli ji zdravou tkáň vedle a nádor nechaly. Za týden sem ji vez do vojenské a byl klid. Komfort, péče a skvělý doktoři.

Na Mělníku nic víc než polikliniku k Nečasové. To je jedinej normální doktor.

Obrázek uživatele Alena

5.1.1 No to tedy děkuji.Já


No to tedy děkuji.Já jsem ležela  loni na interně 1 poschodí a tam to bylo super.

4 Nebudu


zde popisovat svoje zážitky a příběhy, protože to ani nemá cenu. Jen mohu dát jedno doporučení všem, kteří se chystají na vyšetření nebo, nedej bože, na operaci do Mělnické nemocnice. Objednejte si předem rakev a parte.

Obrázek uživatele raist

4.1 O nemocnici


Ale jen piste sve negativni nebo pozitivni zazitky, jedine tak se neco zmeni.

Je otazka cim to je. Nemotivujicim vedenim, (ne)odbornosti lekaru, vseobecnym nezajmem personalu? 

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

4.1.1 těžko říci


je to těžko říci. je zajímavé, když jsem se do Mělníka před 15 lety přistěhovala, hned jsem byla několika místními upozorněna, abych se pokud možno mělnické nemocnici vyhýbala (což se mi až na pár odběrů krve, které ale stejně prováděli na poliklinice, povedlo). zvláště prý není radno zde rodit (ale zase jsem slyšela spoustu pozitivních ohlasů právě na porodnici, a sama to nemohu ani potvrdit, ani vyvrátit).

takže problém to bude dlouhodobější...

4.1.1.1 NsP


Víte, nejvíce jsou slyšet samozřejmě ti, kteří měli s nemocnicí nějaký problém. Ti, kteří jsou spokojeni, ti tolik slyšet nejsou a rozhovoru je to ani nenapadne nějak zmiňovat. A tak je to se vším. Samozřejmě existuje spousty lidí, kteří mají sotva učiliště, ale jak se jedná o zdraví, hned vědí co kdo udělal špatně a že doktor tohle a tamto... Smiling Když byste bydleli jinde, tak vám taky hodně lidí řekne, že ta místní nemocnice stojí za prd, protože se po městě roznáší drby (a negativní se šíří rychle). Prostě je to takový psychologický efekt, kdy si lidi myslí, že mají to nejhorší a že jinde je to lepší. A to platí i tady. Nicméně mělnická NsP měla vždycky problém s podfinancováním, chyběly jakékoliv větší investice, budovy vypadají dost hrozivě a nemocnice není kompaktní - má x velmi starých budov. Nebyla vybrána ani jako krajská nemocnice, tudíž měla takový podřadnější status. Ovšem v poslední době se to trochu rozpohybovalo, rekonstruují se některá oddělení, kupují se nové přístroje (poslední je třeba nové CT, zanedlouho bude nový hodně moderní rentgen). Takže dle mého se až nový majitel snaží s tím něco dělat a buduje své jméno až od nynější doby. Samozřejmě že i moderní prostředí je atraktivní pro přijímaní nových lékařů. A hlavně, každá byť i banální operace je riziko, to není žádná oprava jako u auta, kde se něco vymění a buď to půjde nebo ne...

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

4.1.1.1.1 víte


víte, žila jsem před tím nějakou dobu na Uherskohradištsku, a podobné zvěsti, jako že do nemocnice raději do vedlejšího okresu, jsem tam tedy nikdy neslyšela. taky tam nebyly peníze na investice. a to, že do téhle nemocnice na Mělníku radši nemám chodit stonat, jsem slyšela od lidí, kteří jinak bezduše nekritizují.

nevím samozřejmě, jaká je pravda, sama lékařka nejsem, ale jednu zkušenost mám: vloni měla naše maminka mrtvičku a záchranka ji odvezla tam. protože se situace nelepšila, dozvěděli jsme se, že maminka má zanedbaného Alzheimera a že doporučují nějakou LDN. o týden později ji bez našeho vědomí do jedné LDN na okrese odvezli. chodili jsme za mámou každý den, a ten pocit, že přijdete do pokoje, kde čekáte svého blízkého, a leží tam docela někdo jiný, bych vám nikomu nepřála. přitom telefon na nás na všechny členy rodiny měli a věděli, že bychom u převozu rádi asistovali (kdyby pro nic jiného, tak proto, aby máma věděla, že je o ní dobře postaráno, že ji nevezou někam do ústavu, a že jsme u ní, starší člověk se holt upíná ke svým blízkým). když jsme za ní do té LDN dorazili, dozvěděli jsme se, že jí lékaři v Mělníku řekli, že ji tam odvážejí, protože si ji nechceme vzít domů.. Sad

už jen touhle ne-komunikací si to tato nemocnice u mne dost podupala.

3 Myslím, že kdyby se to


Myslím, že kdyby se to vydalo, byl by to hit století!! My tam odvezli dědu s bolestmi břicha a teplotou. Udělali mu sono a spoustu dalších vyšetření, což nás docela, po předešlých zkušenostech, překvapilo a čekali jsme nějaké výsledky. Prvním výsledkem bylo, že sono ukázalo, že má vředy a tekutinu na játrech, což mělničtí lékaři řešili zákazem jídla a kapačkami. Najednou se ukázala hodná a milá sestra, která dědovi nabídla prášek na spaní a pak znovu a znovu, ale že by jí zajímalo, že má po něm kopřivku po celém těle? Nakonec naši páni doktoři usoudili, že jde pouze o vředy a voda na játrech? Normálka přece. Když sme ho chtěli převézt, nešlo to, protože musel do Pha na vyšetření a takže jsme další týden čekali na výsledky, které nic nezjistily. Po 3 týdnech, kdy měl 40 teploty, pořád hrozné bolesti a kdy ho doktoři odbývali s tím, že jsou to vředy, jsme podepsali revers a převezli ho do Pha, kde mu během chvilky udělali sono, otevřeli břicho a od jater vysáli litr tekutiny s hnisem. Během té chvilky byl absolutně v pořádku a pak už jen leže pár dní na pozorování. Kdyby zůstla na Mělníku, myslím, že by tak šťastný závěr nebyl. Mimo jiné mu v Mělnické nemocnici stihli ukráct bundu a když začala chřipková epidemie, o jejich pokoj se starala sestra, která kašlala, prskala, smrkala a stěžovala si, jak má hroznou chřipku, ale už nemá dovolenou.

Je dost příjemné vědět, že pokud se Vám něco stane a pojedete do Mělnické nemocnice, že to bude ještě horší!!

2 týý joooo no neke oni se


týý joooo no neke oni se to rozhodly zbourat v to už jsem ani nedoufal vypadalo to že je to tam schválně na odstrašení pacientů. Teď se ještě zbavit té špatné péče o pacienty a možná jim tam taky někdo bude chodit.....

2.1 Nebo naopak :)


Nebo se zbavit špatných pacientů, aby chodili jinam Eye-wink

2.1.1 to už je každého názor


to už je každého názor osobně po špatných zkušenostech jedu radši do Neratovic nebo do Prahy.... čekat hodinu na ambulanci s krvácející rukou a pak přijde sestra že jim tam dělám bordel.. To mě celkem zaskočilo ale tak třeba jsou i spokojení pacienti já jim to neberu.

Obrázek uživatele steny

2.1.1.2 jojo


na tu sestru sem asi taky nedávno narazil, taky mě div nezkopala že jim to tam zaseru krví Laughing out loud

Obrázek uživatele LiPiss

2.1.1.1 no


já tam přišel jednou ráno se zlomeným prstem (nakonec to naštěstí zlomený nebylo, ale bolelo to jako čert) a že prý nejde proud, ať přijdu večer, nebo zítra:)

Tak jsem se jel podívat na rally do Boleslavi a při té příležitosti jsem navštívil tamní nemocnici - ochotní, nikdo nedržkoval... na Mělník už nikdy...

2.1.1.1.2 nemocniční story


...koukám že by to vydalo na brožovaný časopis...

Po 1 akutním zákroku na mělnické chirurgii jsem vyrazila raději na Bulovku. Přeci jen mě ruce živí.

Tamní ošetřující lékař mi do zprávy napsal: primárně ošetřena v Mělníku kde provedena manipulace s nejasným cílem, poté otok a bolestivost...

2.1.1.1.1 Ale!


Nic Ti nebylo, jenom si blokoval jízdu, ještě navíc, když nešel proud. Vidíš jak Tě odhadli!!! Laughing out loud

Obrázek uživatele LiPiss

2.1.1.1.1.1 :)


Jsou to géniové! Smiling

Obrázek uživatele Travicka

2.1.1.1.1.1.1 meniskus vs. fastum gel


Je tu jedna skvela story o prasklem menisku a fastum gelu..

2.1.1.1.1.1.1.1 Stahovadlo na natažený kolenní vaz


To jsem dostal na chirurgii zase já. Mladý pan doktor (nebudu uvádět jména) poradil chladit a mít nohu nahoře (ani se nepokusil prohmatat - nebylo to první zranění na téže noze a asi se bál, že by mě to bolelo:D). Slovo ortéza ani nepadlo.

Po týdnu jsem tam tedy musel znovu. Byl tam jiný, sice opět mladý, chirurg, ale měl dostatek sebereflexe na to, že si zavolal ze spodního patra zkušeného ortopeda. Ten už naštěstí dokázal diagnostikovat správně, léčba ale trvala úměrně déle.

Kdybychom to všichni dali dohromady, to by nebyl brožovaný časopis, byla by to celá kniha, ba možná i lexikon neodborných zásahů.

2.1.1.1.1.1.1.1.1 Po nehodě


Naprosto s Vámi souhlasím, kdyby se dalo dat dohromady všechny "úspěšné" léčby chirurgie Mělnické nemocnice tak to by bylo asi pěkný počteníčko.
Mě tam po těžké autonehodě (ne z mé viny) dovezla záchránka (ač tedy nevím proč do Mělníka, když to měli blíž do jiné nemocnice). Přesto, že jsem jim poté co jsem se probral z umělého spánku (uspali mě v sanitce prý abych tu cestu přežil) řekl, že jsem se převrátil s autem, mi neudělali důkladné vyšetření. Krom nekvalitně provedeného rtg vyšetření a sono (to už bylo trochu lepší vyšetření) nic zásadného neprovedli. I zlomenou ruku mi dával do sádry nelékař. O to větší bylo "překvapení", když jsem se asi po 1 a půl měsíci (v rámci rehabilitace) dověděl, že mám z nehody poškozenou páteř s možnými trvalými následky. Šok byl o to větší, že jsem nic netuše o té páteři, odjel na dovolenou, kde se stačilo blbě sklouznout do vody a bylo "vymalováno".
Tak snad se to tam zlepší, ale čeká jich ještě pořádny kus práce a snad tá demolice stavbeního "staršidla" je symbolická i pro vedení nemocnice.
PS: nechci nikoho házet do jednoho pytle ale co jsem zažil to jsem zažil.

2.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Dodatek


Jinak musím podotknout, že zdravotní personál (myslím tím hlavně ošetřujíci sestřičky) byli v pohodě a starali se o nás vzorně. Jen mě mrzel přístup některých lékařů. Vím, že to tam nemají jednoduché ale snad to bude lepší i pro ně. V to doufám už jen proto, že jsem si to tam s nima vydiskutoval v klidu a bez zbytečných výhružek a emocí.

1 Demolice v nemocnici


A nebylo by víc?