https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Parfém se vrátil do prodejny

Dne 7.1.2010 v 18:01 hodin na linku 156 oznámila vedoucí prodejny   DM  drogerie, že  v jejich prodejně  odcizil neznámý muž parfémy  a pak utekl. Uvedla jeho popis. Hlídka  MP  provedla  po  příjezdu  na   místo  ihned   kontrolu  blízkého   okolí,  kde poblíž kruhového  objezdu  v  ul. Vodárenská  spatřila neznámého    muže  odpovídajícího popisu ve společnosti ženy. Tyto  osoby byly  požádány  o prokázání  totožnosti,  jelikož muž neměl při sobě žádný doklad, byla přivolána hlídka OO PČR za účelem provedení  lustrace osoby.  Na  místo se také dostavila oznamovatelka celé věci, která potvrdila, že se jedná o muže,  který si vzal parfémy bez zaplacení. 34letý muž z Brozánek se nakonec k činu přiznal – řekl, že odcizil pouze jeden parfém Gabriela Sabatini, který strážníkům předal a poté byl vrácen na prodejnu. Následnou  kontrolou  bylo  zjištěno,  že  žádné  jiné kosmetické zboží u sebe nemá. Muž dostal blokovou pokutu ve výši 1 000 korun.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Poděkování


Chtěl bych touto formou poděkovat MP Mělník za to, že mne v předvánočním čase vyhledala a upozornila na skutečnost, že u mého zaparkovaného vozidla jsou otevřené zadní dveře. Díky této informaci jsme pravděpodobně nepřišli o auto, ale i o další věci v něm.

Děkuji těmto strážníků, jejichž jména bohužel neznám.

S pozdravem

Tomáš Vojta

1 Dobrý


 

Koukám, jak je Městská policie úspěšná. Jsem rád, že se na ní dá spolehnout. Strážníci byli na místě tak rychle, že zlodej nestačil utéct a to se mi velice líbí. Mám dobrý pocit, že když je budu potřebovat ,budou na místě za krátkiu dobu a to se PČR říct nedá. Výborně hoši, jen tak dál. Venclos


https://www.traditionrolex.com/7