Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.
Muzeum M

Dopravní nehodaDne 10 .ledna 2010 před dvacátou hodinou došlo na silnici č. I/16 v katastru obce Býkev k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem Fiat Punto, které řídil jednadvacetiletý muž z Mělnicka a osobním vozidlem Opel Astra, které řídil devětatřicetiletý muž z Prahy – venkov. Spolu s ním ve vozidle cestovali tři spolujezdci ve věku sedmatřicet, sedmnáct a čtrnáct let.

K nehodě došlo tak, že řidič Fiatu jel se svým vozem po výše uvedené komunikaci ve směru od obce Spomyšl na Mělník. V katastru obce Býkev pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze komunikace, na zasněžené vozovce dostal s vozidlem smyk, přejel do protisměru a zde došlo ke střetu mezi zadní částí vozidla Fiat a přední částí Opelu. Po střetu byla obě vozidla odhozena mimo komunikaci.

Při nehodě došlo k lehkému zranění řidiče Fiatu a dále k lehkým zraněním sedmnáctiletého spolujezdce a čtrnáctileté cestující z vozidla Opel. Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na částku 230.000,- Kč. Alkohol byl u účastníků vyloučen dechovou zkouškou. Přesná příčina, míra zavinění a výše škody jsou nadále předmětem šetření mělnických dopravních policistů.

Zpravodajství