https://www.traditionrolex.com/7

 Zítra začnou technické služby s likvidací sněhových bariér | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Zítra začnou technické služby s likvidací sněhových bariér

Město Mělník bylo, tak jako jiná města v republice,  zasypáno přívaly sněhu a při odklízení sněhu se při krajích silnic a ulic navršily sněhové hradby. Dle meteorologické předpovědi se po současné oblevě opět citelně ochladí a tyto bariéry by zde zmrzly a některá auta by zde zůstala uvězněná. Proto přistoupilo vedení města operativně k tzv.sněhovému blokovému čištění, především na sídlištích.

Již dnes technické služby ve vybraných ulicích na sídlištích umisťují informativní tabule, kde žádají řidiče, aby své vozy přeparkovali. Majitelé vozů, na kterých je na první pohled dle vrstvy sněhu patrné, že s vozidlem nyní nejezdí, se pokusí kontaktovat strážníci MP s tím, aby svůj vůz přeparkovali a umožnili odstranění sněhových bariér.

Vzhledem k tomu, že nás tlačí čas, není možné tabule umístit na týden před vlastní akcí – už zítra se začne v ulici Pod Vrchem. Auta, která zůstanou na místě, nebudou odtažena. Sníh budou pracovníci technických služeb umisťovat na volná prostranství.

Jde o mimořádné opatření ke zlepšení krizové situace především na sídlištích.Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Paradicka


parádicka jen tak dál ..

Obrázek uživatele malý princ

2 Zítra?


Akce proběhla zhruba v době, kdy zde byl umístěn tento článek. Těžko někdo mohl zareagovat. Ještěže vyhlašovali do tlampačů čísla SPZ a manželka byla doma... Ale ostatní, kteří byli v té době mimo domov, těžko mohli zareagovat.

Snad kdyby město pro podobné případy mělo kontakt na mobilní telefon na své "zaregistrované" občany, mohlo by být akceschopnější a v těchto náhlých situacích občany včas a lépe upozorňovat či varovat.

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 chválím.


ráno jsem šla kolem a už opravdu odklízejí, vozej to právě na inkriminovaný plac, kde v létě stanuje cirkus (aspoň je vidět, že občas "ladem" ležící plac ve městě má svoje opodstatnění, a ní nutné každou píď zastavět barákama Smiling ).

je nutno pochválit.

1.1 Volná plocha


Souhlasím, máte pravdu. Takovou tu "univerzální volnou veřejnou plochu" by mělo mít snad každé město, samozřejmě ve svém, nikoliv soukromém, vlastnictví. Prostor pro cirkusy, pouštění draků, venčení psů (někdy i lidí), občasná plocha pro auta, když se provádí blokové čištění, odklízení sněhu... Využití je více, přestože většinu času není prostor neustále na oko využit.


https://www.traditionrolex.com/7