Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

Akce „Ctirad“V době od 20:00 hodin dne 16. ledna do 02:00 hodin dne 17. ledna 2010 proběhla na území okresu Mělník bezpečnostní akce zaměřená na dohled nad bezpečností silničního provozu, pátrání po osobách, vozidlech a věcech pocházejících z trestné činnosti. V neposlední řadě kontrolovali policisté, zda řidiči před jízdou nepožili alkoholické nápoje a zaměřili se na případné zjištění pachatelů trestné činnosti na úseku krádeží a vloupání do osobních vozidel.

Akce se zúčastnilo zhruba 40 policistů z pořádkové, dopravní a kriminální policie Územního odboru PČR Mělník. V rámci opatření zkontrolovali 280 osob, zjistili 3 pachatele trestné činnosti (tr.čin ohrožení pod vlivem návykové látky) a 24 přestupků, za které na místě uložili blokové pokuty ve výši cca 7.000,- Kč. Policisty nebyly v průběhu akce zjištěny žádná vozidla ani osoby v celostátním pátrání.

Akce byla první tohoto druhu v letošním roce. Jedná se o jedno z řady opatření, která se budou konat letos na území našeho regionu v rámci zvýšení bezpečnosti na komunikacích a snížení počtu trestných činů.Zpravodajství