Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Krádež penězDevětadvacetiletá žena z Mladoboleslavska oznámila dne 18. ledna 2010 v odpoledních hodinách na obvodním oddělení PČR Mělník krádež finanční hotovosti ve výši zhruba 7.000,- Kč. Ke krádeži mělo dojít téhož dne na Mělníku, ulice Vodárenská, při nákupu v obchodním domě. Zde jí měl peněženku s finanční hotovostí odcizit neznámý pachatel, za blíže nezjištěných okolností.

Skutek šetří policisté jako podezření z trestného činu krádeže, za který podle zákona je možno uložit trest odnětí svobody až na dva roky.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele elkos

1 ty už nedostane


Mě ukradl rádoby kamarád v Praze 10.000 - byl to sice bezdomovec,sem mu řekla,že jsem barala výplatu,at jde se mnou na véču a cíga se mu koupila , zaplatila jsem mu zábavu v jednom baru aby měl radost ze života i když mi do něj nic nebylo,ale ukradl mi peníze i telefon,sem byla blbá a řekla jsem mu at mi pohlídá batoh,protože jsem šla na záchod a nechtěla jsem to s sebou táhnout,protože to byla uzká místnost.

Jenže zmizel po italsku a policie ,té je to jedno dodnes- myslím tím v Praze v Holešovicích na Mělníku si myslím,že policie je v pohodě,volala jsem je občas k nějakejm situacím a vždycky to vyřešili k mé spokojenosti a s tou krádeží ani neposlali dopis ,že to nějak řaší.

Snad bude mít paní štěstí že tam byla kamera.

At jí zloděj dá alespon polovinu sociální dávky jinak je to na přesdršku.