Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Prevence v DDŠ LiběchovDnešního dne navštívili policisté z preventivně informační skupiny Územního odboru Policie ČR Mělník Dětský domov se školou v Liběchově. Zde poté proběhla přednáška na téma „Prevence rizikového chování“, které se zúčastnilo patnáct dětí z tohoto zařízení ve věku dvanáct až patnáct let.

V rámci přednášky debatovaly děti s policisty na téma trestní odpovědnosti, drobné kriminality, dále otázky směřovaly k problematice závislostí na omamných a psychotropních látkách a trestné činnosti s tím spojené.

Vzhledem k tomu, že děti o obsah besedy projevily zájem, je pravděpodobné, že policisté navštíví jejich zařízení v dohledné době znovu a budou s dětmi opět hovořit o otázkách, které je zajímají a souvisí s prevencí rizikového chování.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele elkos

1 měli by je naučit i jiné věci do života


Já jsem z děcáku z Kralup nad Vltavou,ale to že jsem uměla perfektně oloupat brambory a vytřít sokolovnu  - je proti tomu když je prospustěj z ústavu velká katasrofa,mi všichni jsme ani nevěděli jak vypadá složenka,co je to úřad,že existuje zdravotní pojištovna  atd.. různé důležité věci.

Nechápu proč nás a ostatní co tam ještě budou učí vařit,uklízet a poslouchat ,ale když člověk vyleze tak si připadá nejméně 10 let jako kretén,než zjistí ,že se musí o sebe postarat sám ......pak to dopadá tak ,že někdo příjde ,řekne dej mi občanku já ti seženu třeba telefon a 18 letá osoba mu jí s radostí odevzá potom zjistí ,že si má jít sednout za podvodný úvěr atd...

Prostituce ,drogy.

Měli by se jim věnovat více v těch přednáškách a praxi.