Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Řídili se zákazemDne 19. ledna 2010 po dvaadvacáté hodině večerní kontrolovali policisté z obvodního oddělení Lužec nad Vltavou, na silnici č. II/608 v katastru obce Nová Ves, pětačtyřicetiletého muže z Litoměřicka, který řídil osobní motorové vozidlo Fiat Tempra. Hlídka kontrolou v evidencích Policie ČR na místě zjistila, že řidič má v současné době vysloven soudem platný zákaz řízení na dobu 48 měsíců a to od května roku 2007 a dále zákaz řízení vyslovený správním orgánem na dobu 24 měsíců a to od května 2011.

Policisté z obvodního oddělení PČR Kostelec nad Labem dne 20. ledna 2010, krátce po poledni, kontrolovali v obci Kostelec nad Labem, náměstí T.G.. Masaryka, osobní motorové vozidlo Škoda Superb, které řídil čtyřiačtyřicetiletý muž z Mělnicka. I v tomto případě bylo následnou lustrací zjištěno, že řidič má správním orgánem vysloven zákaz řízení motorových vozidel na šest měsíců a to od 11. ledna 2010.

Policisté oběma řidičům sdělili podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na tři roky.


 Zpravodajství