Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje


Teprve devítiletý chlapec si zapálil doutník přímo ve škole

Dne 21.1.2010 ve 13:30 hodin oznámil na linku ředitel mělnické základní školy, že přímo v prostorách školy přistihl 9letého chlapce při kouření doutníku. Ten sdělil, ve které trafice doutník zakoupil. O všem byla vyrozuměna matka nezletilého. Prodavačce, která chlapci doutník prodala, byla uložena bloková pokuty ve výši 1 000 korun.

Opilec nadýchal 2,23 promile

Dne 21.1.2010 ve 23:03 strážníci vyjeli k Penny marketu, kde ležel opilý muž. Komunikoval velmi zmateně. Strážníci muže z místa vykázali. Při další kontrole v 00:20 hodin strážníci zjistili, že muž se zde stále pohybuje a navíc přímo před nimi upadl a uhodil se do hlavy. .Z důvodné obavy o mužovo zdraví byla  přivolána  RZS, jejíž lékař konstatoval, že hospitalizace není nutná. Muž nadýchal 2,23 promile. Hlídka muže doprovodila k místu trvalého bydliště a celá věc bude řešena jako přestupek proti veřejnému pořádku.

Rozbil skleněné dveře pěstí

Dne 22.1.2010 v 19:17 hodin oznámila na linku 156 žena, že v ul.  Sokolovská 2570  byla ona  i s  přítelem napadena  dvěma  neznámými muži a přitom  došlo k  rozbití skleněné výplně u  vchodových dveří.  Strážníkům na místě vypověděli, že před vstupem do domu  byla  ona ( s dítětem v náručí ) osahávána jedním z mužů. Když se jí  přítel zastal, hrubě ho verbálně napadli s tím, že si to vyřídí ručně.  Když výše  jmenovaný přítel  fyzické vyřizování  odmítl, zašel i s ženou do vchodu. V tom  muž pěstí  rozbil skleněnou výplň dveří  a   s verbálními  útoky  nepřestával.  Na  upozornění,  že  bude  zavolána   policie, oba muži utekli. Strážníci u dveří viděli krvavé  stopy.   Kontrolou  okolí zjistili, že  se  

hledané osoby  zřejmě zdržují  v restauraci Skleník,  kde   byly krvavé stopy stále patrné. Na základě získaných poznatků hlídka  MP   setrvala na  místě do příjezdu PČR, se kterou byla provedena  kontrola  objektu.  Při ní  byli muži  identifikováni. Další  šetření a  úkony prováděla hlídka OO PČR, která si celou věc na místě převzala.          

Ořezávali kabely v křoví

Dne 23.1.2010 ve 13:42 hodin oznámila na linku 156 žena,  že u  potoka Pšovka  za autobusovém  nádraží  v  nedalekém   stromovém porostu se  nachází skupinka  osob. Tato zde ořezává  údajně   odcizené kabely.  Strážníci na místě zjistili, že jde o pravdivé oznámení a nalezli zde tři muže a jednu ženu – ta s jedním z mužů právě odnášela  větší   nákupní tašku, ve které měli kovové části ( asi hliník ) pocházející z  obalu ořezaných kabelů. Strážníkům tvrdili, že se  žádné krádeže  nedopustili, že zde pozůstatky kabelů našli a že vlastně nedělají nic špatného, že tu aspoň takto částečně uklízejí. Strážníci zjistili, že jeden z mužů je zájmový pro Policii ČR. Taška jim byla odejmuta a celá věc bude předána správnímu orgánu.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Rozbil skleněné dveře pěstí


Celý den jsme v práci řešili jak se ten chlapík jmenoval... NIkdo nic neví, ticho po pěšině... Škoda, existuje ten náhubkový uákon, kdy se nesmí zveřejňovat jméno... Pokud ovšem ale existuje člověk, který za přítomnosti dětí a manžela sexuálně napadá ženu, tak to je podle mě vrchol a jeho jméno by mělo viset na každé zdi. Pžed zraky manžela a dětí - to je hanebnost nejvyššího stupně!

Obrázek uživatele elkos

1.1 souhlasím


Gita