Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.
Muzeum M

Akce „Dobromila“Dne 5. února 2010 ve večerních hodinách se uskutečnilo na území okresu Mělník další z řady preventivně bezpečnostní opatření, které se na základě vyhodnocení dosavadní bezpečnostní situace v okrese Mělník zaměřilo na kontrolu bezpečnosti silničního provozu, pátrání po osobách, vozidlech a věcech a prevenci trestné činnosti v regionu. Mimo jiné policisté dohlíželi na to, zda řidiči před jízdou nepožili alkoholické nápoje nebo jiné návykové látky a pátrali po osobách, na které byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu. Opatření bylo ukončeno dne 6. února 2010 v ranních hodinách.

Akce se zúčastnilo čtyřiadvacet policistů  dopravní, pořádkové a kriminální policie z Územního odboru Policie ČR Mělník. Policisté zkontrolovali 284 vozidel, zjistili 20 přestupků v dopravě, z čehož jich 17 vyřešili na místě blokovými pokutami, ve výši 7.200,-Kč a tři přestupky byly oznámeny správnímu orgánu. Jednalo se o přestupky na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomániemi, kterých se dopustili řidiči, kteří si před usednutím za volant neodpustili ve dvou případech požití alkoholických nápojů a v jednom případě užití jiné návykové látky. Čtyři řidiči užili k jízdě vozidla v nevyhovujícím technickém stavu. Policisté během akce odhalili dva pachatele trestné činnosti. Jednalo se o řidiče, kteří usedli za volant i přesto, že mají vysloven platný zákaz řízení motorových vozidel.

Podobná opatření budou namátkově prováděna na území našeho okresu i po zbytek roku 2010.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele steny

1 Ještě aby po


Ještě aby po novém roce policisté zapoměli kontrolovat jestli řidiči požili alkohol, to je jako kdyby informovali, že mimo jiné kontrolovali zda má řidič řidičský průkaz a doklady od vozidla.

Tyhle policisty bych někdy chtěl potkat 17 přestupků a 7200,- za pokuty, to vychází průměrně 424,- za jednu, to musim potkávat ty největší svině v okrese Laughing out loud

Obrázek uživatele Fritoll

1.1 Ty páchaš jinačí přestupky než na který sou zaměřený tyhle akce.


Protože sou tyhle akce zaměřený na „škodvkáře“ tak se nediv. Polda jak vidí 120tku tak okamžitě halt! a pak ti prohledává povinou výbavu… uznejme každý sám zda máte vše v dokonalém pořádku a víte kde co máte. A pak když nemáš jednu náhradní žárovku tak ti daj 500Kč pokutu. Prostě normální buzerace starých a méně majetných lidí. Když sem míval šádesku tak sem tento útlak pociťoval často ale byl sem vychcanej a vše sem měl dokonale vyskládaný v kufru tak že páni policajti měli smůlu. Vždy mě dožralo když sem jel a policajt stopoval auta… přede mnou 3 novější a ty pustil ale mě se starou šádeskou si pořádně prolustrovat.