Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Nenapravitelný recidivista



Neznámý pachatel v době od 2. února do 6. února 2010 na Mělníku, ulice Okružní, překonal oplocení pozemku rodinného domu, vnikl na dvorek a dále do garáže, odkud následně odcizil gola sadu zn. Extol a dále čtyři kusy litých kol s pneumatikami zn. Borbet. Majitel si škodu na odcizených věcech vyčíslil na částku zhruba 8.500,- Kč. Ve stejném období neznámý pachatel na Mělníku, ulice Růžová, překonal oplocení pozemku rodinného domu a z volně přístupné garáže následně odcizil vrtačku a brusku. Poškozený si v tomto případě škodu vyčíslil na částku cca 2.000,- Kč. Policisté oba případy začali vyšetřovat jako podezření z trestného činu krádeže.

Mělničtí kriminalisté v uplynulých dnech sdělili podezření z výše uvedených trestných činů osmatřicetiletému muži z Mělnicka. Jedná se o osobu s bohatou kriminální minulostí, která byla v období posledních tří let za obdobné skutky již potrestána.



Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 to je to samé


jako když Polici začne vyšetřovat pokus o vraždu, ale vyšetřuje ho jako Vraždu - ve stádiu pokusu:)...takže oni vlastně vyšetrují osobu za to že dotyčného nezabil, ale musejí mu dokázat, že se o to pokusil Smiling dobrý ne..

1   Občas, když čtu


 

Občas, když čtu tyhle články, tak se musím zasmát. Prý policisté začali oba případy vyšetřovat jako podezření z trestného činu krádeže. To by mě zajímalo, jak na to ti kluci policejní přišli. To aby tam ti zloději začali nechávat vzkaz: "Jedná se o krádež", aby to začali vyšetřovat jako krádež a ne jako podezření. No raději abychom nad některými články moc nepřemýšleli, člověk se pak dozví věcí Smiling

1.1 Zkuste se zamyslet.


To se nemusíte bát, klidně se nad tím zamyslete... Ono to nebolí. Všechno (i vraždy apod.) se řeší jako podezření a to do té doby, dokud není podezřelý pravomocně odsouzen. Po soudním líčení je pak pachatel "vinen" a pak se dá označit jako zloděj, lupič, vrah či jak chcete :-) 

1.1.1 Zamyslet...


Však já vím, jak to ve skutečnosti je, ale nějaký neználek by si to mohl vyložit i jinak. Ale fakt by mne zajímalo, kdo tyhle výrazy vymýšlel, když to dával dohromady. Přeci, když se na to jen kouknete, tak Vás to musí bít do oka a nemusím se nad tím ani zamýšlet, na to abych věděl, že když pachatel něco ukradne a ví se o tom že to ukrad, tak je přeci logicky označen za zloděj, atd.