Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.
Muzeum M

Poškodil vysavač a vloupal se do dílnyNeznámý pachatel v době od šestnáctého do sedmnáctého srpna loňského roku poškodil v areálu benzinového čerpadla na Mělníku, ulice Pražská petlice visacích zámků vysavače, vnikl dovnitř a zde odcizil mincovník. Svým jednáním způsobil provozovateli celkovou škodu ve výši cca 10 000,-Kč. Policisté z místního obvodního oddělení případ šetřili jako podezření z trestného činu krádeže.

V době od 26. září do 29. září 2009 vnikl neznámý pachatel na pozemek firmy na Mělníku, ul. Rybáře a zde poškodil skleněnou výplň okna dílny, okno otevřel, vnikl dovnitř a zde odcizil vrtačku, bourací kladivo, plotové nůžky, ruční kotoučovou pilu , další nářadí a drobný materiál. V tomto případě způsobil majiteli firmy souhrnnou škodu ve výši zhruba 32 500,-Kč. I tento případ vyšetřovali mělničtí policisté jako podezření z trestného činu krádeže.

Ve spolupráci s kolegy z kriminální služby se policistům podařilo v uplynulých dnech zjistit pachatelé obou skutků Jedná se o čtyřiatřicetiletého muže z Mělnicka, kterému bylo dne 15. února 2010 sděleno podezření z výše uvedených trestných činů. Muži hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.


 Zpravodajství