https://www.traditionrolex.com/7

 Rodinné centrum Kašpárek vydalo informační bulletin | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Rodinné centrum Kašpárek vydalo informační bulletin


Rodinné centrum Kašpárek Mělník vydalo v těchto dnech svůj první informační bulletin pro mělnické maminky a tatínky.

V devíti tématických okruzích bulletinu se rodiče dozví velmi cenné a užitečné návody, rady a odpovědi na otázky, které po narození svých dětí nejčastěji řeší. A to třeba, kde se vyřizují úřední formality spojené s narozením dětí, jako je porodné či sociální přídavky, kde nejlépe nakoupit dětské oblečení, kam jít s malými dětmi za kulturou a zábavou, rodiče zde najdou tipy na některé mělnické restaurace s dětským koutkem, tipy na nekuřácké kavárny a cukrárny, seznam mělnických dětských hřišť, a dokonce také devět tipů na vycházky, které se dají podniknout i s kočárky.

Bulletin nabízí rodičům důležité kontakty na dětské lékaře, logopedy, alergologa, pedagogicko-psychologickou poradnu, dětskou psychiatrii či kontakt na poradnu, budou-li mít maminky problémy s kojením.

Na stránkách bulletinu najdou rodiče také kontakty na instituce a poradny, které jim pomohou při řešení problémů s bydlením, financemi či při ztrátě zaměstnání.

Pro rodiče tříletých dětí jsou zde uvedeny kontakty na všechny mělnické mateřské školky s termínem zápisu v roce 2010 a návod jak postupovat v případě přihlášení dítěte do školky.

Jelikož Rodinné centrum Kašpárek připravil na celý rok 2010 různě tématicky zaměřené besedy, porady a přednášky pro rodiče, jsou i ty nabídnuty v novém bulletinu.

Nový informační bulletin rodiče obdrží při slavnostním vítání občánků a rodiče starších dětí si jej můžou bezplatně vyzvednout v Rodinném centru Kašpárek, v Turistickém informačním centru a na Odboru školství MÚ Mělník (kancelář č. 217).

Rodinné centrum Kašpárek sídlí v ulici Na Vyhlídce 18 (v centru města vedle kostela sv. Petra a Pavla), www.kasparek-melnik.czMěsto - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7