Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Vydařený valentýnský dětský karneval na Chloumku

Krásné Valentýnské odpoledne prožily děti v Rodinném centru na Chloumku. Ve spolupráci s RC Kašpárek Mělník se podařilo zorganizovat velikou akci a znovu tak upozornit na krásné prostory této ojedinělé herny v centru Chloumku.
 
Sešlo se kolem 80 dětí v doprovodu svých rodičů, děti dorazily v nápaditých maskách, mohli  jsme vidět princezny, krokodýla, medvěda, kouzelnice, berušky, lízátko, čerta a jiné. Kdo masku neměl, mohl si přímo na místě zapůjčit. Celé odpoledne probíhaly zábavné hry, rej v maskách, balónkový taneček, pěvecká soutěž.  Nechyběla ani bohatá tombola, každý si odnesl na památku nějaký dáreček. Součástí bylo i občerstvení, které zajistilo Želví doupě, touto cestou mnohokrát děkujeme. 
Všichni jsme si to moc užili, pobavili se a už teď se těšíme na další akce.
 

 
Počet návštěvníků, tedy ta téměř stovka dětí, k nimž se připojili jejich rodiče, ukazují, že práce nových maminek v RC Chloumek je pro Mělničany přínosná a vítaná. Svoje sliby z počátku roku, že ještě více oživí činnost centra v takzvané rezidenční čtvrti, plní na výbornou.

Další akcí, na kterou se můžete do v Rodinného centra Chloumek, je březnový Bazárek dětského oblečení a potřeb pro děti. Ten se tam koná 21.–22. března a je možné si smskou  na telefonním čísle 608 470 597 rezervovat prodejní místo. Více informací získáte v kalendáři akcí.Kočárkárna