Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Policisté obvinili muže z výroby pervitinuPětadvacetiletý muž z Mělnicka si v době od července 2009 do současné doby opatřil a přechovával u sebe prekursory, tedy látky a předměty určené k nedovolené výrobě psychotropní látky pervitin a za pomoci těchto prostředků pro svou potřebu sám pervitin v nepravidelných intervalech vyráběl.

Koncem dubna loňského roku byl muž kontrolován na Mělníku, ulice Řípská v osobním motorovém vozidle Škoda Favorit. Při kontrole policisté nalezli materiál a předměty, které dle výsledku zkoumání v oboru chemie, které následně provedl Odbor kriminalistické techniky a expertiz Policie ČR slouží k výrobě pervitinu.

Na základě těchto zjištění bylo mělnickými kriminalisty v uplynulých dnech proti muži zahájeno trestní stíhání pro trestné činy nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu, za které je možno uložit trest odnětí svobody až na pět let.Zpravodajství