Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

VýtržníciPětadvacetiletý muž z Prahy se dne 25. února 2010 v podvečerních hodinách nepohodl v obci Tišice, ulice Mlékojedská s dalšími třemi muži ve věku osmadvacet, čtyřiapadesát a šestačtyřicet let. Stalo se to v okamžiku, kdy muži bránili podezřelému ve stupu do místního restauračního zařízení, kde se předtím nepohodl s dalšími návštěvníky. Došlo přitom mezi nimi ke slovní rozepři. Mladík svůj výstup „doprovodil“ údery do vstupních dveří zařízení.

Policisté z Kostelce nad Labem muže na místě události zadrželi a následně eskortovali na místní obvodní oddělení, kde mu sdělili podezření z přečinu výtržnictví, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na dvě léta.

Dne 19. února 2010, krátce po třiadvacáté hodině, se v obci Neratovice, na společenské akci konané v prostorách kulturního domu, dopouštěl jednadvacetiletý mladík z Mělnicka hrubého jednání, kdy vulgárními slovy urážel pořadatele i ostatní hosty akce a doprovázel toto zdviženou pravou rukou s nataženou dlaní signalizující nacistický pozdrav, kdy z jeho projevu bylo zřejmé, že sympatizuje s hnutím směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. Dále mladík před kulturním domem za přítomnosti hostů kopal do odpadkových košů a přítomné osoby hrubě urážel.

Policisté z obvodního oddělení v Neratovicích muži sdělili podezření z trestných činů výtržnictví a projevu sympatií k hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka, za který mu dle zákona hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.Zpravodajství