https://www.traditionrolex.com/7

 Tvrdili, že pomáhali starému dědovi | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Tvrdili, že pomáhali starému dědovi

Dne 6.3.2010  v 02:05  hodin  zaznamenala  operační  městské policie na kamerovém systému skupinku  čtyř osob. Dvě  osoby povalily  kovové zábrany, které  jsou zde umístěny  u výkopu  a  následně  na  ně  skákaly.  Poté  pokračovaly  směrem  k  ul.  Legionářů,  kde  na  

křižovatce s  ul. Husova  dělaly s dalšími zábranami totéž. V ulici Legionářů bylo zřejmé, že zde vzaly větší předmět a utíkaly s ním pryč.  Jakmile se zde objevila hlídka strážníků, začaly z místa utíkat a na místě  přitom  zanechaly naftový  ohřívač vzduchu  Hlídka skupinu pronásledovala, ale mladíci ani slovní výzvu k zastavení neuposlechli, a tak se podařilo zadržet pouze dva muže ( 21 a 20 let). Jmenovaní nejprve  popírali, že by dělali nějakou výtržnost, či že by někde něco vzali. Poté, co   jim bylo  sděleno, že  je věc zaznamenána na kamerovém systému, tak se přiznali. Uvedli, že v  ulici Legionářů potkali starého  dědu,  který táhl výše uvedený vzduchový ohřívač. Bylo jim ho líto, a proto mu ohřívač   pomohli  nést.  Na  dotaz,  proč  před  hlídkou  MP  utíkali,   nedokázali odpovědět.  Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem si celou věc převzala hlídka P ČR.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 toto snad ani neni normalni


Dobrý den,když už tu píšete takto smyšlené  zprávy pane Hošmánku,dejte si aspon záležet na tom co píšete a trošku nad tím přemýšlejte.Když mladíci uvedli,že pomáhali starému pánovi,tak jak se mohli přiznat,že něco vzali.

1.1 Naučte se číst


 

Dobrý den,

Koukám Vážený pane ,že neumíte číst. Je jasné, že si ti dva mládenci dělali ze strážníků srandu a pokoušeli se lhát. Byla to zase dobrá práce strážníků, tak nevím co se vám nelíbí. Až Vám někdo něco ukradne a strážníci ho chytí, tak se jim snad budete také vysmívat. Vážně Vás nechápu. Chlapi, nic si s Toho nedělejte, jsem rád, že je na Vás MP Mělník spolehnutí.


https://www.traditionrolex.com/7