Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Agresor zadrženTřiačtyřicetiletý muž z Mělnicka dlouhodobě, nepravidelně, zhruba ve dvaceti případech, týral svou manželku ve společné domácnosti v Neratovicích a to takovým způsobem, že vždy po požití alkoholu jí sprostě nadával, vyhrožoval újmou na zdraví, v jednom případě zabitím a fyzicky jí napadal tak, že jí kopal, mlátil pěstmi a tím jí způsoboval zranění, se kterými poškozená ve většině případů nenavštívila lékaře a to ani v době dvou těhotenství. Pachatel postupně zvyšoval intenzitu a brutalitu útoku, což vyvrcholilo 10. března letošního roku, incidentem, kdy napadl manželku během návštěvy restauračního zařízení v Neratovicích a to tak, že jí opakovaně udeřil nohou od židle přes záda a hlavu. Napadené se podařilo podnik opustit a odebrat se domů.

Dne 11. března se v ranních hodinách vrátil podezřelý a ženu opět napadl. Udeřil jí do obličeje, přičemž jí mimo jiné způsobil poranění rtů a ústní dutiny, poté jí opakovaně kopal a bil do hlavy a po celém těle, následkem čehož jí způsobil další pohmožděniny. Napadené se podařilo k bytu přivolat pomoc a následně policisty z místního obvodního oddělení. Podezřelý se po jejich příjezdu zabarikádoval v bytě a odmítal je vpustit dovnitř. Následně z balkónu bytu házel různé předměty na vozidlo zaparkované před domem, ve kterém se nacházel příbuzný poškozené. Mimo jiné vyhodil i blíže nezjištěný skleněný předmět, kterým zasáhl střechu vedle stojícího vozu a na vozidle způsobil škodu zhruba 8.000,- Kč.

Policisté s pachatelem vyjednávali přes dveře bytu. Násilné vniknutí neprovedli a to z důvodu, že hrozila ujma na zdraví osob, které se nacházely v bytě společně s pachatelem. Jednalo se o napadenou a jejich děti. Během vyjednávání s napadenou se pachateli podařilo z bytu uprchnout přes balkón. Teprve poté umožnila žena policistům a přivolaným zdravotníkům vstup do bytu.

Pachatel byl policisty zadržen ještě téhož dne nedaleko místa bydliště. Následně byl policejním vyšetřovatelem obviněn z trestných činů týrání osoby žijící ve společném obydlí a poškození cizí věci, za které je možno uložit trest odnětí svobody až na osm let. Obviněný byl na základě příkazu soudu eskortován do vazební věznice.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Tohle nechápu...


Jak může někdo uhodit ženskou nebo dítě? To je největší ubožárna na světě. Takovýho imbecila by měli nechat shnít v kriminále...