Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Poctivá nálezkyně
Dne 23.března  v  9:14 hodin donesla paní na služebnu MP dámskou peněženku, kterou nalezla na nám. Karla IV.před chvílí u lékárny Centrum.V peněžence byl občanský průkaz a další doklady a také hotovost ve výši 690 korun. Jak bylo dále zjištěno, paní měla na středu v lékárně objednané léky a paní lékárnice slíbila, že ji o nalezené peněžence vyrozumí. Telefonicky se s paní nedalo spojit, neboť nevlastní telefon.                                              
 
Nepovolené vylepování plakátů
Dne 23.3.2010 v 17:32 hodin bylo na linku 156 oznámeno strážníkem, který v té době nebyl ve službě, že na nám.  Karla IV., vylepují dvě osoby plakáty. Na  kamerovém systému spatřila operátorka osoby  odpovídající udanému  popisu. Hlídka dva mladíky dostihla a za své jednání dostali pokutu ve výši 500 korun. Plakáty byly odstraněny.

Plakáty museli odstranit
Dne 25.3.2010 v  0:14 hodin operační  MP zaznamenala  na kamerovém  systému  v  ul.   Fibichova 3 osoby, jak vylepují plakáty na budovu u půjčovny Top video,   dále u pekařství  Paul, v ul. 28.října  a v  ul.  Kpt.  Jaroše. Hlídka byla na místě v 00:20  hodin   a přistihla výše uvedené osoby v  ul. Kpt  Jaroše při vylepování dalších plakátů. Jednalo  se o tři muže z Kralup nad Vltavou. Hlídka celou věc  řešila   blokovou pokutou  každé osobě ve výši 500 Kč. Všechny plakáty museli výše uvedení odstranit.     

 

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice