Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Podváděla na internetuJednadvacetiletá žena z Mladoboleslavska v období od května do října 2009 z místa svého faktického pobytu na Mělníku v úmyslu vylákat od poškozených finanční prostředky, nabízela k prodeji různé zboží (DVD nosiče, mobilní telefony, PC sestavy, DVD přehrávače, herní konzuli a další věci) prostřednictvím internetového serveru, kde byla zaregistrována pod různými uživatelskými jmény. Za nabízené zboží si nechávala od zájemců předem zaslat finanční prostředky ve výši prodejní ceny, navýšené o náklady na doručení a to na svůj bankovní účet a účet svého přítele, ke kterému měla dispoziční práva.

Po obdržení finančních prostředků podezřelá poškozeným zboží nezaslala, peníze si ponechala pro vlastní potřebu a přestala s napálenými kupci komunikovat. Celkem se jednalo o osmačtyřicet osob, od kterých vylákala finanční prostředky ve výši cca 59.000,- Kč, které poškozeným částečně ve výši zhruba 15.000,- Kč nahradila společnost provozující internetový server, která se tímto stala také poškozenou.

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality ženě dne 25. března 2010 sdělili podezření z trestného činu podvodu, za který je možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od šesti měsíců do tří let nebo peněžitý trest.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele elkos

1 AUKRO.CZ


Gita

Nebyl to tento server?