https://www.traditionrolex.com/7

 Velké poděkování a inzerát | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Velké poděkování a inzerát

 

Včerejšího dne jsem navštívil MÚ odbor živnostenského podnikání. Na tom by nebylo nic divného, ale já jsem si tam připadal jako ve snu. Tedy v hezkém snu. Vše co jsem potřeboval  - a nebylo toho málo – mi pracovnice odboru vysvětlily.

Tímto nechci tvrdit, že na ostatních odborech se ke mně chovají nějak špatně, když tam příjdu, ale toto jednání pozitivně vybočovalo. Děkuji za dobrou práci. A co Vy? Taky máte podobné zkušenosti, nebo naopak úplně jiné. Podělte se.

Vzhledem k tomu, že jsem vedením města považován za patologického potížistu, nerad bych zůstal tomuto svému označení něco dlužen. Rád bych poukázal na roh ulice Husova a nám.Míru, kde došlo tak trochu k netrefení se ve výškových poměrech.  Kdo ví ať mi odpoví. U Šatlavy bude schod ? Nebo tam bude něco jiného?  Přiznám se, že mě to hlava nebere. Vzhledem k tomu, že Mělníček čtou všichni zodpovědní – tak mi třeba  někdo odpoví. Doufám, že nejsem sám, koho to zajímá.

Když už se ptám, tak mě zajímá také, kdy přestane oslňovat slavnostní osvětlení na vyhlídce, kdy a kdo opraví tu veškerou fušeřinu, která vznikla při revitalizaci / např. štuk a nátěr zdi konírny v Husově, rozpadlá zídka v parku u Karla IV. – opět Husova. A kdy vůbec revitalizace skončí?

Na závěr bych si rád dal inzerát – Kdo mi opraví dlažbu /revitalizovanou/ před domem? Včera chyběla jedna kostka, dneska tři a zítra uvidíme.

 

Přeji hezký den
Patočka

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 To není náhoda


Nevím, jestli je to otázka jednotlivých zaměstnanců, nebo správného vedení jejich vedení, ale dobré fungování živnostenského odboru našeho úřadu nejspíš nebude náhoda - slušné a efektivní jednání můžu ze své zkušenosti potvrdit a ke chvále se bez výčitek připojit.

2.1 Dobrý den, děkuji za


Dobrý den,

děkuji za reakci. Říká se že ryba smrdí od hlavy. Myslím si, že by to mělo být i naopak /špatné je ale rčení - že ryba voní od hlavy/. Původně jsem chtěl rovnou chválit vedoucí odboru, ale přišlo mi to nepatřičné. Jde zřejmě o kombinaci dobrého vedení s tím, že dotyčné dámy jejich práce baví - nebo možná, že si své práce váží.

Včera jsem byl na sociálce a i když tam byl dost frmol - byla tam rovněž pohoda. Ale tam to registruji již mnoho let. Na sociálku /tedy OSSZ Mělník/ chodím častěji - a jsem na to tak nějak zvyklý.

Patočka

1 Mělníček je


Mělníček je všemocný.

V pátek jsem hledal někoho, kdo mi opraví vypadlé kostky z revitalizovaného chodníku a hle - dnes jsou opraveny /oprava byla provedena pouze zalitím kostek maltou a tak máme v chodbě bordel - vydržíme/. Soused má smůlu. Nepíše na Mělníček. Má vypadlé kostky stále. Je vidět, že Mělníček je čten na nejvyšších místech. Nebo to je náhoda? Možná, že to zařídil někdo jiný.

Patočka

1.1 Ale ty kostky by se asi


Ale ty kostky by se asi neměly zalévat maltou ne? To jde jaksi proti duchu revitalizace:-)


https://www.traditionrolex.com/7